Ruben - 2010-08-25 19:49:04

Witam ;)
Postanowiłem podzielić się z Wami w tym temacie kilka interesujących ciekawostek dotyczących Internatu i jego aktorów. Pewnie niektóre z nich znacie, ale tego pewnym być nie można. Byc może w ogole tych rzeczy do tej pory nie wiedzieliście.

Najciekawszą i dziwną rzeczą jest to, że aktorzy grający w internacie uczniów, są dużo starsi od swoich filmowych postaci. A jak pamiętamy, grają w nim szesnastolatków, w tym wypadku osoby urodzone w roku 1992.
I tak oto:
Martin Rivas (Marcos) - ur. 1985
Ion Gonzalez (Ivan) - ur. 1985
Ana de Armas (Carolina) - ur. 1988
Elena Furiase (Victoria) - ur. 1989
Daniel Retuerta (Roque) - ur. 1989
Blanca Suarez (Julia) - ur. 1988

Czytałem ich biografie, stąd to wziąłem.
Nie wiem dlaczego twórcy zastosowali taki zabieg, ale przypuszczam, że chcieli by "Internat" był ciekawiej i profesjonalniej zrobiony, dlatego zatrudnili zawodowych aktorów. Każde z nich ma juz na koncie kilka ról. Nie są to osoby z castingu. Uważam że dizeki temu ich role są wspaniałe.
Ale przynajcie sami że to lekka przesada. Filmowi Marcos i Ivan mają w rzeczywistości po 25 lat. to już dojrzali, w pelni dorośli mężczyźni, w dodatku bardzo bogaci. Tymczasem w serialu grają... po prostu chłopców.

I inne drobne ciekawostki:

*kilka aktorek z serialu wystepowało w rozbieranych, a nawet nagich sesjach (fimowe Victoria, Carolina, Julia y Maria)

*Ana de Armas (Carolina) jest Kubanką. Jej rodzina wyemigrowała z Hawany do Madrytu. W Hiszpanii jest bardzo znana. to uznana aktorka. Znana jest szczególnie gorąca scena erotyczna z jej udziałem z filmu "Mentiras y gordas", niestety nieznanego w Polsce (polski tytuł to "Seks, kłamsta i narkotyki" ;)) Niedawno wystapiła w gorącej sesji zdjęciowej dla magazynu FHM (hiszpański odpowiednik CKM). Zdjęcia rozpaliły cała Hiszpanię.

*Yon Gonzalez wystapił w filmie Mentiras y gordas razem Aną de Armas. Film był w Hiszpanii kinowych hitem.

*Blanca Suarez jest w hiszpanii znaną top-modelką. Bierze udział w sesjach dla hiszpańskiego "Playboya" i FHM, reklamuje tez każda nową kolekcję, jaka pojawi sie w kraju. Wiele hiszpańskich nastolatek, szczególnie w Madrycie, próbuje ją naśladować.

* Martin Rivas Lopez (Marcos) y Yon Gonzalez (Ivan) są bajecznie bogaci. To jedni z najlepiej opłacanych ludzi w Hiszpanii. Znani są z rozrywkowego trybu życia. Obaj są też modelami. W Hiszpanii stanowią bożyszcze wszystkich nastolatek.

Jak widzicie, nasi ulubieńcy to nie "jakies tam aktorzyny" lecz ludzie sukcesu. ;) Jeśli ktoś jeszcze zna jakieś ciekawostki, bądź go to zaszokowalo, może się tu wypowiadać ;)
Pozdrawiam wszystkich ;)

myoko - 2010-08-26 10:41:28

No nie dziwie się, że Blanca jest top modelką :)
Nie wiem czy to dziwne, że zatrudnili starszych aktorów, tak się często robi np, w produkcjach amerykańskich. Masz racje, z całą pewnością chodziło im o doświadczonych młodych aktorów, poza tym wiadomo, że im bardziej znani aktorzy grają role w wychodzących dopiero serialach tym szybciej zaczyna osiągać szczyty oglądalności. :)

Może ktoś by wsytawił Mentiras y gordas ;)

YON GONZALEZ JEST W TYM FILMIE GEJEM CZY BISEKSUALNY? :o bo widziałam w trójkącie go tam chyba :D

http://www.youtube.com/watch?v=4k5C7L5S … re=related

0:49 - 0:50?

ma fajny trailer :D

Powiem Ci, że filmy o młodzieży są zawsze najlepsze :D

myoko - 2010-08-27 09:28:00

No być może. Chociaż szkoda, bo świetnie by się nadawał (bez obrazy dla fanów) :)

Muszę przyznać, że oglądając hm. urywki podobało mi się jak zagrała Ana de Armas. Zupełnie odmiennie niż w El Internado w którym niezbyt podobała mi się jej gra :) Świetna dziewczyna z okrągłą buzią :D

Ruben - 2010-08-27 09:53:31

W tym filmie w ogóle nie ma gejów. ;) Są tylko lesby i biseksualnie. A Yon jest z nich chyba najnormalniejszy. Zagrali genialnie. Po tych rolach widać, że to wszechstronni aktorzy.
A... nie wiem czy wiecie, ale w "Internacie" także będzie scena erotyczna z Aną de Armas - Będą się kochali przy świecach z filmowym Marcosem ;) Nie jest to tak pikantna scena jak ta w "Mentiras y gordas", ale przyjemnie się ogląda... No, ale niestety,w Polsce  to dopiero za dwa sezony czyli jakieś dwa lata. ;(

myoko - 2010-08-27 09:59:02

No w Polsce też jest moda na bycie biseksualnym, więc te wątpi na pewno będą się większości podobały :)

Pablo - 2010-11-23 01:02:23

Co do ciekawostek dotyczących aktorów, to ostatnio zaskoczył mnie fakt, że we wspomnieniach z wypadku samochodowego z dzieciństwa Mateo w trzecim sezonie w rolę małego Mateo wcielił się Javier Cidoncha, który później gra Lucasa.

Nie jest to zresztą jedyny przypadek aktora epizodycznego, który wrócił w większej roli. Eduardo Mayo, który grał lalkarza z teatrzyku dla dzieci w (chyba) drugim sezonie, w siódmej serii wcieli się w zupełnie inną postać.

core - 2010-12-22 13:28:41

Nie wiem czy to pasuje do tego tematu, ale zauważyłem że w 1 odcinku 1 sezonu Marcos wyciąga zdjęcie rodziców i nie są to aktorzy, którzy później grają jego rodziców.

daglas89 - 2010-12-22 13:40:23

core napisał:

Nie wiem czy to pasuje do tego tematu, ale zauważyłem że w 1 odcinku 1 sezonu Marcos wyciąga zdjęcie rodziców i nie są to aktorzy, którzy później grają jego rodziców.

Faktycznie nasz rację.

BarthezzLodz - 2010-12-22 13:46:32

Aż sobie zobaczyłem ten fragment - i muszę przyznać Ci rację. Może wtedy jeszcze twórcy serialu nie przewidzieli tego, że zobaczymy jeszcze rodziców Marcosa i Pauli.

jenny - 2010-12-22 23:12:31

BarthezzLodz napisał:

Aż sobie zobaczyłem ten fragment - i muszę przyznać Ci rację. Może wtedy jeszcze twórcy serialu nie przewidzieli tego, że zobaczymy jeszcze rodziców Marcosa i Pauli.

no chyba tak . dziwne to troche ;)

Sherine - 2011-02-03 18:17:01

Trochę podobni, ale jednak nie oni. Dziwnie.

asalie - 2011-02-04 20:42:03

dziwne, ale lepsze jest to że często w odcinkach pojawiają się ludzie z ekipy filmu ;) pierwszy raz jak to zobaczyłam to mnie zszokowało. Martin wchodzi na strych szukać Lucasa a tam siedzi jakiś facet, a on na niego uwagi wgl nie zwraca. Jest też moment jak ta policjantka znajduje dziewczynę martwą i właściwie jak ujęcie się już zmienia to ten trup mruga oczami.

L'Internat FR - 2011-02-04 20:50:28

Nie zapominaj, że to jest "Internat" i tam nawet trupy mogą powstać z martwych.
----------------------------------------------------------

A i taka ciekawostka. W jednym z odcinków hiszpańskiego "koła fortuny" wzięli udział Nani Jimenez, Martin Rivas i Elena Furiase. Cały odcinek był poświęcony "El Internado" a odgadywane hasła były związane z serialem. Elena Furiase wystąpiła także jako VIP (osoba, która pomaga zdobyć uczestnikowi dodatkowy czas do finału teleturnieju) w teleturnieju "Passopalabra".

Sherine - 2011-02-04 21:14:29

Wie ktoś gdzie może być ten odcinek 'koła fortuny'??

Pablo - 2011-02-04 22:19:48

Sherine napisał:

Wie ktoś gdzie może być ten odcinek 'koła fortuny'??

Np. tutaj: http://www.zonaelinternado.com/martin-r … rte-video/

krasnik.szamba-betonowe-ceny.pl rollup 150x200 kantor rzeszów prezenty z ręczników haftowanych kartki-recznie-robione-na-slub.eu