#61 2010-08-12 15:03:30

pladi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 31
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Wiadomo już w jakie dni tygodnia pójdzie czwarty sezon?

Offline

 

#62 2010-08-13 13:03:29

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Dziwne to trochę, zwłaszcza, że na AXN Crime emisja po trzecim sezonie zostaje przerwana.
Co do godziny to gorszej już nie mogli dać. Ale ważne, że szybko nadadzą cały 4 sezon. No cóż nie można mieć wszystkiego na raz, więc poczekać sobie musimy sobie i tak poczekać blisko miesiąc na nowe odcinki po zakończeniu 3 sezonu na AXN Crime (4 sezon rusza 15.09 o godz. 00:15). Jeden plus to taki, że więcej osób będzie miało dostęp do serialu gdyż AXN ma większy zasięg niż AXN Crime.

Offline

 

#63 2010-08-13 17:09:04

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Więcej osób będzie mogło obejrzeć, ale pora to po prostu super ;/ Mam nadzieję, ze ktoś będzie zgrywał na bieżąco Dla tego kogoś już teraz wielkie podziękowania.


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#64 2010-08-16 14:06:59

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Ogólne rozmowy o serialu

I kolejne powtórki Internatu. Tym razem na AXN Crime od poniedziałku do piątku (od 6 września) o godzinie 12:30 (sezony 1-3) i od 23 września (również od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15 lub 19:20 - w zależności od tego co emitowane jest wcześniej - i również od pierwszego odcinka).

Offline

 

#65 2010-08-31 19:55:01

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Ogólne rozmowy o serialu

widzę , że powtórki serialu na AXN i AXN Crime , pomagają forum . Jest nas coraz więcej , z czego pewnie każdy się cieszy ,niedługo będziemy mogli pochwalić się liczbą - 500 użytkowników


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#66 2010-09-01 03:11:05

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

A jakby tak puścili na jakimś TVN np. to już w ogóle... takie denne seriale mają od groma fanów i są wydawane w Polsce... nie wierze ze internat nie uzyskałby ogromnej rzeszy wiernych fanów nawet  moja mama doceniła ten serial, tyle jej nawijałam o nim że nie mogła z ciekawości i twierdzi że jest naprawdę przepiękny ( a Paula i Marcos są zarąbiści). Tylko żal jej pory bo pracuję i musi się wysypiać.(Z ciekawostek mama sama pracuje w internacie, niestety tajemniczych morderstw tam nie było ;b ale powęszę na wszelki wypadek xDDDD  )Teraz propaguję Internat wśród znajomych, a co! XD

Offline

 

#67 2010-09-01 21:48:17

 Kaśka92

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 110
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Keti też próbowałam propagować Internat wśród znajomych, póki co jakoś tak nie bardzo mi wychodzi, ale się nie poddaję


"Najpierw było światło, a później zaczęły się zbrodnie"

Offline

 

#68 2010-09-01 23:20:49

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Hehe..ja mam siłę przekonywania ;3  sęk w tym żeby znać ich gusta i to czego nie cierpią. Internat jest dla tego dla mnie niesamowity bo ma tyle wątków i każdy tam znajdzie jakiś który go zachwyci, trzeba tylko wiedzieć kto ma do czego słabość. Na przykład mam koleżankę której zmarła w dzieciństwie mama i każdy serial gdzie jest jakaś dziewuszka bez mamy lub inne sierotki śledzi z zapartym tchem. Większość moich znajomych kocha kryminały a ma alergie na wątki romantyczne. Więc przedstawiam serial od tej tajemniczej strony i zapewniam że wątki miłosne są tylko jednymi z wielu. Poza tym sama mam alergię więc jak mówię że to jest podane bardzo strawnie to mi wierzą. Koleżance która lubi psychologie odmalowuje głębie psychologiczną postaci, to że się rozwijają i inne smaczki. No i nie mówię że to serial hiszpański bo niektórych samo to odrzuca na kilometr i za nic nie obejrzą. Jak sobie sprawdzą sami w googlu to mówię że wcale nie czuć od niego że to akurat hiszpański co w sumie jest prawdą ja tam gdyby nie imiona i co jakiś czas wychodzące z pod lektora hiszpańskie słówka sama bym się nie domyśliła..

Z tego co tu piszę wychodzi że jestem taka chwilami mała manipulatorka ;b każdego "przymuszę" jakimś sposobem

no i mam sporo znajomych którym szkoły prywatne i mundurki wydają się rzeczą bardzo egzotyczną i pociągającą. Trochę wśród nich fanów mang wiec mają fisia na punkcie mundurków...tylko to wykorzystywać :3

Ostatnio edytowany przez Keti (2010-09-01 23:23:14)

Offline

 

#69 2010-09-02 13:31:38

Justynka89

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 441
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Ja też chcę wcisnąć kolezance ze studiów Nagrałam odcinki na płyty i jak ją zobaczę to jej dam ;D niech ogląda!


http://static.serialnet.pl/thumbs/gran-hotel.jpg

Offline

 

#70 2010-09-02 19:45:35

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Ja tam nie muszę propagować Internatu, bo w Hiszpanii ogląda go chyba cała młodzież
Ten serial przyciąga sam. W jego kraju każdy młody czlowiek w końcu sam się w niego zagłębia
Co do naszej Polski, jest gorzej - nie rozumiem, dlaczego praw do Internatu nie kupiła jakaś znana szanująca się polska stacja, np. TVP1, TVP2?  (TVN i Polsat nie wymieniam, bo bez obrazy dla kogokolwiek, ale oni wyświetlają niemal wyacznie g***no) Przecież ten seiral jest bardzo dobry. Telewizja publiczna przysporzyłaby mu fanów, a tak to na jakimś AXN, które mało kto w Polsce ma i jeszcze o północy. Ehh ;/

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-09-02 19:46:20)

Offline

 

#71 2010-09-03 01:05:48

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Ogólne rozmowy o serialu

O północy to na razie powtórki, ale nowy sezon też będzie o tej godzinie. Dla tych co lubią się wysypiać miła wiadomość. AXN będzie emitował 4 sezon w usłudze AXN Player. Odcinek 4x01 już 14 września (czyli wygląda na to, ze najpierw odcinek pojawi się w AXN Player a potem dopiero emisja w AXN i AXN HD).

Offline

 

#72 2010-09-03 01:54:23

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Myślałam od kilku dni czy nie napisać do kilku stacji by zakupiły ten serial. Ze znajomymi zawsze robiliśmy takie akcje dotyczące seriali albo japońskich komiksów. Mordowanie wydawców/dystrybutorów/innych, czasem daję zaskakujące efekty zwłaszcza jak zabierze się za to grupa fanów.. co o tym myślicie? ja chyba któregoś dnia zmobilizuję się i coś w miarę naskrobie. Warto spróbować.

pora wyświetlania tego serialu jest naprawdę tragiczna >>" za każdym razem się boję czy mnie dziadek nie przyłapie..jest to starszy człowiek więc w kwestii zużycia prądu mocno upierdliwy ;b

Offline

 

#73 2010-09-03 09:34:01

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Ja jestem jak najbardziej za, panno Keti! Wprawdzie nie mieszkam w Polsce, ale byłoby super jakby zakupiło go TVP1 albo 2. KLiczba fabnów wzrosłaby wielokrotnie! Tylko do TVN-u nie radzę pisać. Sami wiecie najlepiej, że oni wyświetlają syf (typu "na wspolnej", jakos tak to się nazywa)

Offline

 

#74 2010-09-04 02:52:33

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Oj nie tylko syf...miło mnie zaskoczyli kupieniem Mentalisty! byłam już na 100 procent pewna że tego serialu w Polsce nigdy nie zobaczę chyba ze na jakiś canal plusach których ni mam xD no I puszczają też Bez śladu i Dowody zbrodni jako jedyna zdaję się polska stacja. Od czasu do czasu zdarza im się zakupić też różne inne świetne rzeczy. Ale syfy w rodzaju właśnie Na wspólnej bardzo sporo w ramówce zajmują bo na to jest popyt. Ale tak jest nie tylko na TVN niestety. Choć jeśli podejść obiektywnie to tak tragicznie nie jest.. są też różne programy reporterskie, W11 i pokrewne, dzienniki i inne rzeczy strawne. Chociaż ja Ciebie popieram w pewnym stopniu bo mam alergię na toto co zajmuję tylee czasu i chętnie bym wywaliła trochu tych odrealnionych głupot z polskiej tv... ale niestety to  też ludzie oglądają XD

Pomęczy się trochę te stacje.. a co zawsze lepiej spróbować i się rozczarować  niż nie próbować wcale :3

Offline

 

#75 2010-09-05 21:36:10

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Ogólne rozmowy o serialu

Czy moge gdzies sciagnac 4 sezon po polsku ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com karczmaankhmorpork ciechocinek sale konferencyjne Skup laptopów ursus