#76 2010-12-19 00:57:19

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Krisztian napisał:

Marcos pełen emocji....różnorodnych emocji....z jednej strony zabrano mu matkę, którą podejrzewają o najgorsze, nagle z drugiej wychodzi, że to nie była jej sprawka. I jest niewinna. Lecz ratunku dla niej już nie ma (o czym on nie wie)...postanawia zagłębić się w rozmowie z Julią. W pokoju jednak była Vicky.
- Vicky, mogłabyś wyjść ? - zapytał Marcos.
- A co, macie przede mną jakieś tajemnice ?
- Nie - odparł Marcos, ale jest to dla mnie piekielnie ważne. Chodzi o moją matkę. Proszę Cię.
- Dobrze. Zawołajcie mnie jak skończycie.

Marcos mógł teraz słuchać co Julia ma mu do powiedzenia.....
- To teraz mów co chciałaś mi powiedzieć. Mam nadzieję, że coś się wreszcie wyjaśni.....

"Marcos - widzialam ducha Fermina ,gy weszla Twoj matka wskazal na nia ,bylam pewna ,ze to ona go zabila,jednak... gdy ja zabrali duch pokazal mi sie jeszcze raz  - dal mi do zrozumienia ,ze to nie byla Ona...tak mi przykro Markos..."Julia zamilkla. "Marcos... On znow tu jest... to Fermin...Mowi,ze zabiła go...nie to nie mozliwe...Victoria..."


Głos na: Victorię

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-19 03:05:37)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#77 2010-12-19 01:54:23

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

anapaola napisał:

Gdy przyprowadzona została na plac przed internatem, gdzie czekał radiowóz, uczniowie i nauczyciele obserwowali wszystko przez okna. Niektórzy wyszli na zewnątrz. Drzwi radiowozu zamknęły się za Sandrą i pojazd ruszył w stronę lasu.

Carol próbowała za wszelką cenę uspokoić Marcosa który próbował dostać się bezustannie do Matki. Radiowóz odjechał, Marcos padł na kolana i ukrył twarz w dłoniach, Carol objeła go z całych sił mówiąc - Kiedyś to wszystko się skończy.. obiecuję - razem przez dłuższą chwilę tak siedzieli  objęci w milczeniu, gdy nagle z Internatu wyłonił się krzyk Pauli....

Paula obserwowała całe zajście z Policją z okna swojego pokoju gdy zobaczyła że prowadzą jej matkę uderzyła w krzyk.
-Mamusiuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie!
-Paula wpadła w histerie gdy zobaczyła że Radiowóz z Sandrą w środku odjeżdża z pod Internatu.
-Przechodząca korytarzem Jacinta weszła do jej pokoju zobaczyć co się stało.
-Paulita stała koło okna cała zapłakana z bladą twarzą i wytrzeszczonymi oczami ze strachu.
-Paula co ci jest pyta się Jacinta- Oni, Oni, Oni ją zabierają krzyczy dziewczyna!
-Ale kogo?
-A mała pokazuje tylko palcem okno bo nie jest wstanie nic więcej powiedzieć.
-Ale kto to był dopytuje się kobieta.
- Ma..ma, moja Maaaaa..ma mówi słabym głosem dziecko.
-Ale przecież ona nie żyje - stwierdza fakt Jacinta.
   W tym momencie Paula zemdlała.
-Chwilę później do pokoju wpadają Marcos z Carol i widzą pochylająca się Jacintę nad dziewczynką.
-Co tu się stało dopytuje się Marcos.
- Jacinta wszystko im dokładnie tłumaczy co się stało od momentu kiedy weszła do pokoju.
-Marcos bierze mała na ręce i kładzie ją do jej łóżka.
-Carol biegnij po pielęgniarkę i wytłumacz co się stało.
-Dziewczyna wybiegła z pokoju a w tym samym momencie Paula odzyskała świadomość.
- Braciszku mówi dziewczynka i przytula się do niego.
- Już dobrze skarbie, wszystko będzie dobrze.....

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2010-12-19 13:13:32)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#78 2010-12-19 13:04:57

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

jenny napisał:

"Marcos - widzialam ducha Fermina ,gy weszla Twoj matka wskazal na nia ,bylam pewna ,ze to ona go zabila,jednak... gdy ja zabrali duch pokazal mi sie jeszcze raz  - dal mi do zrozumienia ,ze to nie byla Ona...tak mi przykro Markos..."Julia zamilkla. "Marcos... On znow tu jest... to Fermin...Mowi,ze zabiła go...nie to nie mozliwe...Victoria..."


Głos na: Victorię

Marcos nie wierzy w to co słyszy.
- Julia. Za pierwszym razem mówiłaś, że to moja matka...i już jej nie ma w Internacie. Teraz mówisz, że to Vicky. Wiesz co to dla niej może oznaczać ?  Nie mów nikomu o tym co sądzisz, bo być może znów się mylisz...... może źle zrozumiałaś ducha Fermina. Nie, nie. to nie może być prawda. - Odrzekł Marcos wybiegając z pokoju.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#79 2010-12-19 13:08:14

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Vicki wychodziła z pokoju, gdy zauważyła biegnącego Marcosa.
- Marcos, wszystko w porządku??- zapytała się. Jednak nie usłyszała odpowiedzi. Poszła więc do Carol powiedzieć jej o swoim odkryciu.

Ostatnio edytowany przez Nata_PL (2010-12-19 13:37:42)

Offline

 

#80 2010-12-19 13:35:56

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

On znow tu jest... to Fermin...Mowi,ze zabiła go...nie to nie mozliwe...Victoria..."

Carol próbowała uspokoić  zapłakaną Julie,..

.... 


-Marcos ma mnie za wariatkę... - odparła roztrzęsiona Julia
-Już spokojnie, Julia, napewno jest mu ciężko, spotkanie z Matką której tak długo szukał, musisz dać mu czas... - Carol zajeła miejsce obok przyjaciółki i starała się ją uspokoić..
-to nie możliwe.... to nie możliwe... - Julia wpadła w panikę
-Julia uspokój się wszystko się wyjaśni prędzej czy później-  zapłakana dziewczyna spojrzała na Carol która również posmutniała
-to  to to to na na napewno była Victoria, powiedz Carol że mi wierzysz.. - Julia nie dawała za wygraną, Carolina przytuliła przyjaciółkę,
-Vicki od zawsze była naszą przyjaciółką, ta myśl nawet cieżko mi przechodzi przez głowę boje się myśleć że może być jedną z nich- [carol]
-Czuję się z tym okropnie- [julia]

Do pokoju spokojnym krokiem weszła Vicki,

Julia i Carol spojrzały po sobie ...

Głos na: Amelię

Ostatnio edytowany przez anapaola (2010-12-19 18:48:14)


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#81 2010-12-19 14:03:49

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Krisztian napisał:

jenny napisał:

"Marcos - widzialam ducha Fermina ,gy weszla Twoj matka wskazal na nia ,bylam pewna ,ze to ona go zabila,jednak... gdy ja zabrali duch pokazal mi sie jeszcze raz  - dal mi do zrozumienia ,ze to nie byla Ona...tak mi przykro Markos..."Julia zamilkla. "Marcos... On znow tu jest... to Fermin...Mowi,ze zabiła go...nie to nie mozliwe...Victoria..."


Głos na: Victorię

Marcos nie wierzy w to co słyszy.
- Julia. Za pierwszym razem mówiłaś, że to moja matka...i już jej nie ma w Internacie. Teraz mówisz, że to Vicky. Wiesz co to dla niej może oznaczać ?  Nie mów nikomu o tym co sądzisz, bo być może znów się mylisz...... może źle zrozumiałaś ducha Fermina. Nie, nie. to nie może być prawda. - Odrzekł Marcos wybiegając z pokoju.

"Nie Marcos - tym razem sie nie myle - uwierz mi prosze! Wybacz,ze kiedykolwiek pomyslalam,ze byla to Twoja matka  - okazalo sie ,ze Ona chciala mu tylko pomoc. Dla mnie to tez trudne... ale to na 100% Vici  - Fermin napisal to kreda - spojrz..." Julia pokazuje Marcosowi fragment podlogi z napisanym kreda imieniem "Victoria"... 

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-19 14:04:32)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#82 2010-12-19 14:15:04

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Wtedy do pokoju wleciała wściekła Victoria-Julia!! Co ty za bzdury wygadujesz??!! Nikogo nie zabiłam! Umów się z tymi duchami na herbatkę i pogadaj, bo gadasz bzdury.
Victoria zaczeła szperać w rzeczach Julii. Wyciągneła teczkę z aktami niektórych uczniów.
- A to, jak to wyjaśnisz??! Może te duchy ci podrzuciły, co?! A może po prostu zbierasz informację o nas dla ludzi z Ottoxu.!
Vicki wyszła z pokoju, trzaskając drzwiami.
Głos na : Julię

Ostatnio edytowany przez Nata_PL (2010-12-19 14:15:25)

Offline

 

#83 2010-12-19 15:31:53

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia


"Nie Vicy, spojrz to sa akta zmarlych uczniow i Twoje! chcialam sprawdzic to co  powiedzial mi duch Fermia,nim powiedzialam o tym reszcie, moze powiesz mi co znacza zdjecia Twoje i Noireta ukryte w tych dokumenatach? Duch powiedzial mi ,ze masz romans z Noiretem i dlatego zabilas Fermina! Jak widac,to prawda..."

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-19 16:43:06)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#84 2010-12-19 15:38:05

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - forumowa mafia

Maria probowała wybronić Sandre, błagała policjantów  by jej nie zabierali, ze to nie ona!Niestety nie udało sie..Jakby tego bylo mało Elsa została zamordowana tak samo jak Fermin!! I Hector odszedl Załamana Maria wybrała sie na papierosa za szkole. Gdy zaczela myslec o wszystkich nie obecnych z jej oczu popłyneły łzy.. "nie udało mi sie pomoc Sandrze, wiec musze za wszelka cene chronic swojego syna i dzieci Sandry!!" - nagle uslyszala czyjes glosy. Ukryła sie za krzakiem i podkradła sie troszke blizej stojącej pary..zobaczyła Amelie rozmawiajacą z jakims meżczyzna ktory niestety stał tylem. Starała sie usłyszeć o czym mowia, niestety mowili zbyt cicho, gdy nagle mezczyzna wykrzynąl -" Musisz sie bardziej pilnowac!! nikt nie może siędomyslic ze to my stoimy za tym co sie dzieje w internacie!! Jak mogłas schować koszule i noz pod łóżko! co za glupota!" - wtedy Maria poznałą ze to Hugo!! "Oni spiskuja razem! to o nich ciągle mowil mi Fermin! wiedzial ze Amelia musi z kims wewnatrz wspolpracowac!!" - pomyślala Maria. Podeszla troszke jeszcze blizej by slyszec lepiej co mowia.
- A Ty co??!! Gdzie sa twoje zakrwawione rzeczy?? pozwoliles by ktos Ci je zabral a na mnie krzyczysz! ktoś nas szpieguje! Musimy sie bardziej pilnowac!! te wstretne bachory wszedzie wtykaja swoje nochale! Dobrze ze pozbylismy sie Sandry, ona mogla sobie przypomniec nasze twarze!"- wyszeptałą Amelia
-" Musisz znów zbliżyć sie do Marcosa! Musimy wiedzieć co oni wiedza! Dowiedz sie wszystkiego! Wypytaj go o Sandre!!"
Maria zamarła - "musze ostrzec Marcosa,tylko czy on mi uwierzy Widac ze ma slabosc do tego wstretnego babska!" Poczekałą az tamci odejda i wrociłą do Internatu. Będąc juz w srodku zobaczyla ze Victoria daje cos Ameli, podeszla blizej i zobaczyla ze to pendrive - "To kopia tego co Sandra dała Marcosowi! nie wiem co tam jest, sprawdz sama -może jest cos na tego morderce Fermina! Dzieki Amelia ze pomagasz mi odkryc kto naprawde zabil kuchcika!!"
="Vicky mysli ze Amelia jest dobra?! O co tu chodzi?!"-Zdezorientowana Maria poszła poszukać Marcosa by go ostrzec przed Amelia..
Głos na : Amelie


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#85 2010-12-19 15:55:53

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Marcos nie mogąc pogodzić się z tym, że to ponoć Vicky jest zdrajczynią poszedł pobiegać do lasu. Wracając widział jka Hugo i Amelia coś knują, a Maria schowana za krzakiem ich podłuchuje. Zrozumiał, że nie może już w ogóle liczyć na Amelię. Teraz już wiedział, że reszta miała rację i ona jest tą złą.....lecz jeszcze niedawno byli ze sobą. Zastanawiał się jak ją wydać. Czy w ogóle ją wydawać. Nie miał pojęcia co się z nią stanie później.....
Maria sprzątała biuro po Elsie gdy wszedł Marcos. Wie, że może Jej ufać. Chciał dowiedzieć się od Niej co usłyszała kryjąc się w krzakach... 


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#86 2010-12-19 17:41:44

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Chcialabym przypomniec wszystkim , by w sposob czytelny zaglosowali na osobe


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#87 2010-12-19 17:56:11

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Po rozmowie z Amelią Vicki cieszy się, że chociaż ona jej wierzy.Jak mogłam myśleć, że ona jest zła??! Kurczę muszę wyjaśnić Julii tą sprawę z Noiretem. Vicki poszła do pokoju.
- Julia, moge z tobą porozmawiać?? Chciałam ci wytłumaczyć jedną rzecz. Nie mam żadnego romansu z Noiretem, to mój wujek!

Ostatnio edytowany przez Nata_PL (2010-12-19 17:56:27)

Offline

 

#88 2010-12-19 18:10:07

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Gra - forumowa mafia

Nata_PL napisał:

Po rozmowie z Amelią Vicki cieszy się, że chociaż ona jej wierzy.Jak mogłam myśleć, że ona jest zła??! Kurczę muszę wyjaśnić Julii tą sprawę z Noiretem. Vicki poszła do pokoju.
- Julia, moge z tobą porozmawiać?? Chciałam ci wytłumaczyć jedną rzecz. Nie mam żadnego romansu z Noiretem, to mój wujek!

"Wojek?!" - Julia patrzy na Vici zaskoczona. "Niestety,to nie sprawia,ze Viki jest niewinna??" - pomyslala zasmucona"

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-19 18:19:00)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#89 2010-12-19 18:14:09

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Larita napisał:

Maria probowała wybronić Sandre, błagała policjantów  by jej nie zabierali, ze to nie ona!Niestety nie udało sie..Jakby tego bylo mało Elsa została zamordowana tak samo jak Fermin!! I Hector odszedl Załamana Maria wybrała sie na papierosa za szkole. Gdy zaczela myslec o wszystkich nie obecnych z jej oczu popłyneły łzy.. "nie udało mi sie pomoc Sandrze, wiec musze za wszelka cene chronic swojego syna i dzieci Sandry!!" - nagle uslyszala czyjes glosy. Ukryła sie za krzakiem i podkradła sie troszke blizej stojącej pary..zobaczyła Amelie rozmawiajacą z jakims meżczyzna ktory niestety stał tylem. Starała sie usłyszeć o czym mowia, niestety mowili zbyt cicho, gdy nagle mezczyzna wykrzynąl -" Musisz sie bardziej pilnowac!! nikt nie może siędomyslic ze to my stoimy za tym co sie dzieje w internacie!! Jak mogłas schować koszule i noz pod łóżko! co za glupota!" - wtedy Maria poznałą ze to Hugo!! "Oni spiskuja razem! to o nich ciągle mowil mi Fermin! wiedzial ze Amelia musi z kims wewnatrz wspolpracowac!!" - pomyślala Maria. Podeszla troszke jeszcze blizej by slyszec lepiej co mowia.
- A Ty co??!! Gdzie sa twoje zakrwawione rzeczy?? pozwoliles by ktos Ci je zabral a na mnie krzyczysz! ktoś nas szpieguje! Musimy sie bardziej pilnowac!! te wstretne bachory wszedzie wtykaja swoje nochale! Dobrze ze pozbylismy sie Sandry, ona mogla sobie przypomniec nasze twarze!"- wyszeptałą Amelia
-" Musisz znów zbliżyć sie do Marcosa! Musimy wiedzieć co oni wiedza! Dowiedz sie wszystkiego! Wypytaj go o Sandre!!"
Maria zamarła - "musze ostrzec Marcosa,tylko czy on mi uwierzy Widac ze ma slabosc do tego wstretnego babska!" Poczekałą az tamci odejda i wrociłą do Internatu. Będąc juz w srodku zobaczyla ze Victoria daje cos Ameli, podeszla blizej i zobaczyla ze to pendrive - "To kopia tego co Sandra dała Marcosowi! nie wiem co tam jest, sprawdz sama -może jest cos na tego morderce Fermina! Dzieki Amelia ze pomagasz mi odkryc kto naprawde zabil kuchcika!!"
="Vicky mysli ze Amelia jest dobra?! O co tu chodzi?!"-Zdezorientowana Maria poszła poszukać Marcosa by go ostrzec przed Amelia..
Głos na : Amelie

Zdezorientowana Maria postanowiła jak najszybciej poszukać Marcosa,śledzi, wreszcie dotarła do pokoju chłopaków i zapukała:
-Marcos, otwórz  to ja Maria muszę ci powiedzieć coś ważnego-powiedziała. Marcos który akurat kończył robić pompki. - Wejdż - odparł to zakładając koszulkę. Maria weszła do pokoju ale z zdenerowowania zapomniała domknąć drzwi. Maria usiadła na łózku Ivana na przeciwko łóżka Marcosa, który zapytał ją:
-Co się takiego ważnego stało?


Głos na Amelię

Ostatnio edytowany przez Negro4Laguna (2010-12-19 18:16:55)


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#90 2010-12-19 18:36:43

kamilx22

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Gra - forumowa mafia

Jedna osoba coś wymyśli, a reszta podłapie xD

Amelia przeczuwając, że jest cały czas obserwowana, miała dość tego co o niej się mówi. Udała sie na spotkanie z Marią. Osobą, która najbardziej chce jej zaszkodzić.
- Czego ode mnie chcesz. Mało już złego narobiłaś, wracając tutaj. - Amelia miała łamliwy głos, który w pewnych momentach zamieniał się jak by do płaczu - Czemu zawsze to muszę ciebie widzieć w mojej okolicy.
Amelia podniosła rękę do góry cały czas mówiąc:
- Zapewne przez to rozpowiadasz wszytskim, że to ja zabijam. Mam rację?
Na ręku Amelii widac było bandaż, który zasłanie ciętą ranę na przedramieniu.
- CO ci takiego zrobiłam, że wszystkim opowiadasz te ch..e bzdury wyssane z palca. Powiedz mi tu i teraz.
Amelia już nie wytrzymywała nerwowo, dlatego po jej policzkach poleciały łzy.


Głos na: Victoria

Ostatnio edytowany przez kamilx22 (2010-12-19 19:24:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Мадждаль-ШаПс https://www.nadorsze-haller.pl pakiety spa Ciechocinek https://automax.waw.pl/ Męska koszulka z bawełny organicznej z wąskim wyko