#1 2011-01-14 20:15:04

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Mafia III edycja

Witam wszystkich w III edycji mafii!
W III edycji Mafii mamy 1 detektywa, 1 zbawiciela i 3 mafiosów.


Pewnego dnia w stołówce:
- Drodzy uczniowie i nauczyciele pragnę przedstawić Wam dwie nowe osoby: Saula, który po odejściu Camilo będzie uczył łaciny oraz Sandrę, która będzie pomagała dyrekcji szkoły. Przed zakończeniem roku zawsze jest mnóstwo papierkowej roboty.  A teraz życzę wszystkim smacznego.

Dzisiejszy dzień wszystkim w Internacie dłużył się niesamowicie. Trudno się dziwić w końcu to ostatni dzień przed wyjazdem na wakacje.  Dlatego kiedy zadzwonił ostatni w tym roku dzwonek  zarówno uczniowie jak i nauczyciele poczuli się jak w niebie. Każdy był już myślami na wakacjach. Wieczór upłynął wszystkim na pakowaniu walizek.  Jeszcze tylko kilka godzin i błogie lenistwo przez 2 miesiące, o którym marzyli przez cały rok.
Było koło 2 w nocy kiedy mieszkańców Internatu obudził duszący dym i krzyki nauczycieli. Opuszczony pokój stał w płomieniach.  Wszyscy nauczyciele i uczniowie zmuszeni byli natychmiast opuścić Czarną Lagunę.  Gdy internat został ewakuowany straż pożarna wzięła się za gaszenie pożaru.  Na szczęście nie był zbyt poważny i udało się go szybko ugasić.
Mimo incydentu w nocy rano w internacie panował duży ruch: jedni żegnali się ze znajomymi, inni pakowali ostatnie rzeczy do walizek, ale zdecydowana większość tłoczyła się przed autokarami.
Autokary zaczęły powoli odjeżdżać i przed internatem ucichło.  W budynku powinni zostać nauczyciele, którzy mieli odjechać ostatnim autokarem.  Ale nie wszystko odbyło się tak jak to zostało zaplanowane.  Przed Internatem z walizkami czekali: Amelia, Hektor z Paulą,  Marcosem i Sandrą, Elsa,  Lucia, Rebeca,  Martin z Lucasem, Maria, Fermin , Jacinta, Saul oraz Evelin, Carol, Ivan, Viki i Julia.
Czekali w milczeniu na przyjazd autokaru, który ewidentnie się spóźniał. Postanowili wejść do budynku i tam zaczekać . Gdy weszli do środka zobaczyli, że na schodach leży zielona koperta. Ktoś ją otworzył…W kopercie znajdował się krótki list:
„Wierzycie w przypadki? Ja nie! Naszym życiem kieruje przeznaczenie… przeznaczenie, które zadbało o to żeby wasz autokar nie przyjechał. Jest dokładnie tak jak zostało to zaplanowane. Ci, którzy się tu znaleźli też nie są tu przypadkowo. Zapewniam was, że nic już nie będzie takie jak dawniej.  To lato będzie wyjątkowe i nie zapomnicie go do końca życia. Wczorajszy pożar był wstępem do tego co się jeszcze wydarzy.”
Wszyscy stali jak osłupiali.  Kto i dlaczego to napisał? Może to tylko żart któregoś z uczniów? No bo jak inaczej można wytłumaczyć to co przed chwilą przeczytali…


Życzę wszystkim powodzenia!
*************
Mafię i detektywa proszę o podanie swoich typów do jutra do ustalonej godziny. Głosowanie mieszkańców - pojutrze.


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#2 2011-01-14 20:17:43

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja


- Mierda, a chciałam być w mafii - Te zaskakujące słowa mógłby usłyszeć z ust Elsy ktoś, kto by akurat znajdował się w pobliżu jej pokoju. W związku z pozostaniem w internacie na wakacje, zrobiło się trochę nudno, więc dla rozrywki zorganizowano internatową wersję gry "mafia" i właśnie trafiło jej się zostać zwykłym mieszkańcem. Jej nieco wybujała duma i energia nie mogły znieść faktu, że przydzielono jej rolę najzwyklejszego ze zwykłych, gdy miała już przemyslaną strategię dla roli mafioza.
- Ciekawe kto wylosował jaką rolę... - zadumała się.
Tymczasem wróg nie spał i planował posunięcia, przy których emocje związane z grą zbladły i odsunęły się w niebyt. Szykowała się prawdziwa zbrodnia. Ale nie uprzedzajmy faktów...

Offline

 

#3 2011-01-14 20:30:38

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Mafia III edycja

W tym internacie trzyma mnie jakaś niewidzialna siła. - pomyślał Hector. Zupełnie niedawno całkiem nas zasypało, teraz, gdy nastały wakacje, nasz autobus dziwnym trafem nie przyjechał. Ale najważniejsze, że jestem z moimi najbliższymi - Sandrą, Paulą i Marcosem. Mam nadzieję, że nikt nas teraz nie rozłączy.
Hector postanowił coś zrobić. W końcu nie mógł stać z założonymi rękami i czekać na jakiś cud. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i przygotować wszystkim jakąś rozrywkę. Poza tym trzeba zrobić wszystko, aby przestać myśleć o tym przeklętym liście!
- Słuchajcie - zwrócił się do wszystkich czekających na ostatni autobus - jak wszyscy widzimy z internatu nie wydostaniemy się tak łatwo. Trzeba zaplanować, co mamy robić w ciągu najbliższych dni. Przecież nie będziemy siedzieć i się nudzić. Zwykłych lekcji, oczywiście, też nie będzie - po pierwsze: jest za mało osób, po drugie: są przecież wakacje. Proponuję, żebyśmy wybrali się jutro na piknik nad Czarną Lagunę. Co wy na to? - zapytał Hector. Trzeba będzie przygotować jakieś posiłki. Maria, Fermin, Jacinta, zajmiecie się tym?

Ostatnio edytowany przez BarthezzLodz (2011-01-14 20:30:55)

Offline

 

#4 2011-01-14 21:01:08

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Mafia III edycja

Sandra zasępiła się. Wczoraj pożar, dzisiaj ta sprawa z autokarem. Hector zaproponował urządzenie pikniku dla osób pozostałych w szkole. To był wspaniały pomysł, tym bardziej ze będą tu uwięzieni przez jakiś czas. A zapowiadało się tak fajnie, ona, Hector, Marcos, i Pula na wspólnych wakacjach.
-Cóż, w Internacie tez można się świetnie bawić. -Pomyślała spoglądając na swoich bliskich.
Jednak jej niezawodna intuicja podpowiadała jej, ze wcale nie będzie tak różowo. Wydarzenia były ze sobą powiązane i nawet jej przez myśl nie przeszło, że są one zapowiedzią prawdziwego koszmaru.
-I o co chodzi z tym listem? Kto go mógł podrzucić? -Myślała gorączkowo Sandra. -Przecież to musiał być ktoś z terenu szkoły, nie widziałam, żeby ostatnio kręcili się tu jacyś obcy.
Spojrzała na Hectora. Udawał, ze wszystko jest w porządku, ale znała swojego brata i wiedziała, ze w głębi serca martwi się tym, co się ostatnio wydarzyło, nawet jeśli po nim tego nie widać.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-14 21:20:54)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#5 2011-01-14 21:05:50

Yon González

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 17

Re: Mafia III edycja

-Hector,stary wyluzuj, mamy wakacje! Dajmy dzieciakom troche luzu, nie organizujmy im czasu bo sie zbuntuja. Niech robia co chca, byle trzymali sie na terenie Internatu. A my sobie odpoczniemy troche, Jedyne co bedzie zaplanowane to sniadania,obiadki i kolacje - nie liczcie ze w innych porach pojawie sie w kuchni-mam zamiar wypoczywac - powiedzal usmiechniety Fermin a potem zakrecil w kolo Marie.
-Fermin!Nie wyglupiaj sie, postaw mnie na ziemi!

Offline

 

#6 2011-01-14 21:12:24

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Mafia III edycja


- Muszę się z tobą nie zgodzić, Fermin. Znam te dzieciaki jak własną kieszeń i wiem, że jeżeli nie zorganizuje im się czasu, to zaraz coś nabroją. Zresztą zapytaj Jacinty, ona też coś o tym wie. - zwrócił się w kierunku Fermina.
- Wolałbym nie, wtedy jeszcze więcej roboty mi znajdzie. No nic, moje marzenia o drinkach z palemką legną, niestety, w gruzach. - odpowiedział Fermin - Idę już do kuchni, przygotujemy jakieś posiłki. Może twoja siostra chciałaby nam pomóc w przygotowaniach?
- Zapytam ją i w razie czego przyślę do kuchni.

Offline

 

#7 2011-01-14 21:12:28

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Yon González napisał:


-Fermin!Nie wyglupiaj sie, postaw mnie na ziemi!

-macie obaj racje. Trzeba jakos zorganizowac czas, ale tylko tym mlodszym dzieciakom. Jakies zabawy czy wycieczki. Nasza mlodziez wydaje mi się, że da sobie świetnie sama rade. Niech odpoczną od narzucania im czegokolwiek. A co do piknika wydaje mi się dobrym pomysłem, poodpoczywamy sobię nad wodą. Popływamy sobię, poopalamy się - Fermin przydałoby Ci się troszkę koloru załapać - puściła oko do Fermina i popatrzałą na reszte - A gdzie jest Elsa? dziwnie szybko uciekła nie ustalając nawet co dalej. Dziwne..i do tego ten list. Gdzie on jest?
-Chyba Elsa go zabrala, w koncu to ona go zauwazyla i odczytala..No i zniknela.. - powiedzial Fermin - ale zamiast zajmowac sie nie,moze zajmiemy sie soba-szepnal Marii na ucho.
Maria uderzyla lekko w ramie Fermina - Jestes niepoprawny! Idz lepiej jakis obiad ugotowac dla naszej gromadki;)
-Ide ide, nie rób za Jacinte

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-14 21:17:39)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#8 2011-01-14 21:20:56

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja


Od nadmiaru swobody i wolnego czasu młodzieży, za parę miesięcy liczebność może nam się powiększyć. Czyżby Maria chciała zostać trzydziestoletnią babcią? - zauważyła cierpko Elsa wracając z pokoju dyrektora, gdzie umieściła list w sejfie aby był bezpieczny na wypadek gdyby okazał się poważną sprawą

Ostatnio edytowany przez olkit (2011-01-14 21:30:24)

Offline

 

#9 2011-01-14 21:22:06

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Mafia III edycja

Hector podszedł do siostry.
-Sandra? -Zagadnął. Wiem, ze świetnie gotujesz. -Uśmiechnął się rozbrajająco. -Mogłabyś pomóc Ferminowi i Jacincie w kuchni? Ja zajmę się dalszą organizacją.
-Spokojnie braciszku. Już idę. Przecież trzeba przygotować jakąś kolację. Wmyślimy coś wyjątkowego na ten niezapowiedziany wieczór. -Kobieta uśmiechnęła się do brata i poszła za Ferminem do kuchni.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-14 21:22:58)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#10 2011-01-14 21:29:01

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Fermin udal sie do środka zabierajac Hectora,Sandre z Paula,Evelin i lukasem. Za nimi ruszyla cala mlodziez.
-O widze, że jednak zaszczycilas nas swoja obecnoscia Elsa. Po pierwsze nie mialabym nic przeciwko zostania babcia- a tak apropo - boli Cie ze jestem taka mloda w porownaniu do Ciebie?, a po drugie - jestes taka glupia czy tylko udajesz? Myslisz, że w dzieciaki jak beda chcialy to nie znajda chwili by pobaraszkowac? A w ogole istnieja sposoby zabezpieczenia sie Skad Ty sie urwalas?! Nic dziwnego, że jestes bezdzietna, starą panną i że Hector Cie zostawil. Zreszta z Lucia pasuja do siebie, nie sadzisz? - zajadliwie zapytala Maria po czym odwrocila sie i odeszla poszukac milosci swojego zycia:)

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-14 21:30:56)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#11 2011-01-14 21:33:22

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

Lucia dowiedziawszy sie ze z jej wakacji nici, troszke sie zalamala miala tyle planow na te wakacje
-Ahh ale Jack miał szczęście ze wyjechał z internatu wczesniej- pomyslala.
Wsiadła do samochodu i pojechała poinformować swojego synka ze z nigdzie nie jada i ze niestety nie zobaczy sie on ze swoim Tata- Jaquesem w te wakacje
-ale mamo...
-Thomas, bardzo mi przykro ze nie zobaczysz sie z Tata ale to niestety nie zalezy ode mnie. Obiecuje ze jak tylko skancza sie wakacje i bede mogła stad wyjechac napewno odrazu pojedziemy do twojego Taty. Terza musze wrocic do Internatu ale wpadne jeszcze do Ciebie dzisiaj, dobrze?
-dobrze mamo, jedź
Lucia wrocila do Internatu, gdy tylko weszla do srodka przypomiala sobie ze miala zajrzec do Rebecki wiec udala sie w kierunku jej pokoju
.....puk......puk.....
-Rebecka? Jestes tam? To ja Lucia!

Offline

 

#12 2011-01-14 21:33:35

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja


Nie zamierzam dyskutować ze służbą. Nie chcę zabierać Ci czasu który powinnaś poświęcić na sprzątanie i przygotowanie posiłku - Elsa nie wytrzymała i pozwoliła sobie na niezbyt wyrafinowaną uwagę

Offline

 

#13 2011-01-14 21:33:42

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Mafia III edycja

No cóż i znowu tu utknęliśmy. Dobry pomysł z tym piknikiem Hector. Ale moim zdanie przesadzasz z ta kontrola nad dzieciakami. Zaczęły się wakacje i każdy chce odpocząć od szkoły tak samo oni jak my.

Nie zgadzam się z tobą Elsa, nasz młodzież jest na tyle dorosła i odpowiedzialna że wiedzą co robią. Po za tym jest to 5 starszych dzieciaków i 3 maluchów. Marcosem, Carol, Ivanem, Viki i Julią nie będzie problemu. Gorzej z Paulą, Lucasem i Evelyn oni potrafią zawsze coś nabroić.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#14 2011-01-14 21:36:07

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

olkit napisał:


Nie zamierzam dyskutować ze służbą. Nie chcę zabierać Ci czasu który powinnaś poświęcić na sprzątanie i przygotowanie posiłku - Elsa nie wytrzymała i pozwoliła sobie na niezbyt wyrafinowaną uwagę

Maria odchodzac uslyszala jeszcze co Elsa powiedziala pod nosem - Jak byś nie zauważyła to mam wolne. Całe dwa miesiace. Wiec sama bedziesz musiala sprzatac, caly ten burdel jaki wiecznie masz w swoim pokoju. - Powiedziala Maria i odeszla zostawiajac Else sama. Jak zawsze zreszta. "W sumie to ona jest biedna..taka samotna i porzucona. Nie ma nikogo kto by się nią zainteresował"-POmyslala Maria

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-14 21:37:48)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#15 2011-01-14 21:40:49

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Mafia III edycja

paulax5 napisał:


.....puk......puk.....
-Rebecka? Jestes tam? To ja Lucia!

Tak jestem.
-Chciałaś coś o de mnie ?
-Tak musimy poważnie porozmawiać.
-Wiedz siadaj i mów o co chodzi ?


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com Ciechocinek wellness weekend dla dwojga