#256 2011-01-19 20:30:15

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

Martin postanowił sprawdzić jak czuj się Hector. Wiedział, że Hector bardzo przeżył śmierć Sandry i widział jak był przybity. Udał się do pokoju. Jednak nikogo nie było.
Postanowił wejść i zostawić mu wiadomość. Wziął kartkę ze stolika i już miał pisać, gdy nagle w łazience Hectora zobaczył dziwne czarne ubranie..

Nie podobało mu się to, wszedł więc do łazienki i zobaczył czarną pelerynę.

- Boże! To ta sama peleryna! Ale.. Jak on mógł.. Zabić własną siostrę! A to Hijo de puta!

Martin nie miał żadnych złudzeń. To był Hector..

Mój głos: Hector


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#257 2011-01-19 20:32:11

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Vicki poszła do pokoju Amelii. Był on zamknięty, ale Vicki czuła pustkę i chciała ostatni raz go zobaczyć. Wiedziała, że za niedługo wszystko się skończy. Otworzyła drzwi, pokój był pusty. Brakowało tam zgniłego banana w szufladzie xD ( ) żarcik ;] Vicki usiadła na łóżku i rozmyślała kto jest w mafii. Nie było tam żadnej rzeczy.....
Kto ma rację? I moje przypuszczenia są słuszne, ale Ivana i Carol też... A co jeśli oni są w mafii??
Wiem jedno, pomimo tego co się stanie chce być najbliżej moich przyjaciół.
Zmiana głosu : Hector

Offline

 

#258 2011-01-19 20:32:38

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Zmiana głosu: HECTOR


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#259 2011-01-19 20:40:09

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Mafia III edycja

Hector przejrzał jeszcze raz pamiętnik Sandry. Uwagę przykuła wyróżniająca się kartka.

Hectorze,
to, co pisałam ostatniego dnia było kłamstwem. Musiałam to zrobić, aby notes nie dostał się w niepowołane ręce. Osobą, którą śledziłam był Ivan.


Na tym wpis się kończył. Hector był kompletnie skołowany, ale wierzył siostrze.
Zmiana głosu: Ivan.

Offline

 

#260 2011-01-19 20:41:00

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Mafia III edycja

Zmiana głosu: Ivan (Bo wierzę Hectorowi, a skoro on tak mówi to tak musi być)

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-19 20:45:40)

Offline

 

#261 2011-01-19 20:45:48

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Mafia III edycja

Zmiana głosu: Ivan (Po wyjeździe swojej mamy stał się dzinie cichy i milczący, wygląda też jakby był zazdrosny o koleżanki Marcosa, w szczególności Carol, dlatego go zabił)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#262 2011-01-19 20:48:21

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Mafia III edycja

Martin nie mógł po raz kolejny uwierzyć, w to co usłyszał, a jednak to nie Hector, on to po prostu wszystko znalazł i przetrzymywał u siebie. Po prostu chcial dowieść kto jest winny, a dzięki pamiętnikowi siostry, to może się udać.

- Ivan! Jak on mógł! Własnego przyjaciela! To nie do pomyślenia.
- A jednak to on.

Zmiana głosu: Ivan (bo tak Sandra miała napisane w pamiętniku)


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#263 2011-01-19 20:49:51

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Zmiana głosu na: Ivan [ ponieważ jego wypowiedzi skupiają sie tylko na ocenianiu innych]


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#264 2011-01-19 21:29:24

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Mafia III edycja

Głosowanie mieszkańców:  (osoby podkreślone oddały głos na siebie)
1.Carol-> Ivan
2. Lucas->Ivan
5. Ivan-> Hektor
7. Martin->Ivan
10.Hector-> Ivan
11.Jacinta-> Hektor
15.Victoria->Hektor
19.Evelin-> Ivan 
Ivan: 5 głosy
Hektor: 3 głosy

*************
I van był w swoim pokoju. Myślał o mamie o Julii chciał być teraz z nimi. One zawsze go wspierały. Jak to mogło się stać, że podejrzenia o zabójstwa padły na mnie przecież jestem niewinny!! Jak oni w ogóle mogą mnie podejrzewać. Jeszcze kilka takich ślepych trafień i mafia wygra. Jak oni mogli pomyśleć, że zabiłem Macrosa był moim najlepszym przyjacielem.
Do pokoju weszła policja. Mamy kilka spraw do wyjaśnienia zabieramy pana na komendę-powiedział policjant.
-Z chęcią z wami pojadę, nie mam nic do ukrycia, jestem niewinny.

*************
Hektor spacerował sam po korytarzu. Cieszył się, że chociaż siostrzenica jest blisko niego. Tęsknił za Lucią. Jego ukochana była tak daleko stąd. Cieszył się, że przynajmniej jest bezpieczna.  Hektor wiedział, że musi dorwać mafiosów, aby pomścić śmierć Sandry i Marcosa.
–Muszą zgnić za kratkami. Nie mogą nam się wymknąć jesteśmy już coraz bliżej…-pomyślał Hektor.
Nagle zaczęło mu się robić słabo…kręciło mu się w głowie…co się ze mną dzieje myślał…Widział wszystko jak przez mgłę.  Zdołał jednak dostrzec zarysy jakieś postaci, która zbliżała się do niego…Nie umiał rozpoznać kto nią mógł być. Ktoś zawlekł go do opuszczonego pokoju i zamknął za sobą drzwi.
- Drogi Hektorze tak bardzo przeżywałeś śmierć siostry, że OTTOX postanowił ci zorganizować spotkanie z nią. Spotkacie się na cmentarzu oczywiście-zaśmiał się morderca.
Hektor znał doskonale ten głos…należał do….zakręciło mu się w głowie…ból był nie do zniesienia…
-Naciesz się ostatnimi chwilami życia. Zostało ci jakieś 5 min.
Hektor nie wiedział co się z nim dzieje. Nie mógł oddychać…Stracił przytomność…Gdy się ocknął ból był jeszcze gorszy, jakby rozrywało go od środka. Zaczął przypominać sobie szczęśliwe chwile spędzone z rodziną…wspominał zabawy z Paula, rozmowy z Sandrą nawet drobne sprzeczki z Marcosem…Hektor zamknął oczy i już ich nie otworzył…Morderca wyszedł z pokoju zostawiając drzwi otwarte.
-W końcu ktoś go znajdzie..i znowu będzie trzeba udawać rozpacz…bycie mordercą wcale nie oznacza samych przyjemności.

*************
Za sprawą głosowania mieszkańców z gry odpada: -Ivan –zwykły mieszkaniec
Za sprawą mafii:Hektor.


Aktualna lista uczestników:
1.Carol
2. Lucas
3. 
4. 
5.
6.
7. Martin
8.
9.
10.
11. Jacinta
12.
13.
14.
15. Victoria
16.
17.
18.
19. Evelin

Ostatnio edytowany przez crisfan (2011-01-19 21:46:47)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#265 2011-01-20 00:10:20

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Jestem z Ottoxu koniec gry macie to co chcieliście wygrali ZM

Chciałam na wstępie podziękować wszystkim uczciwym graczą, którzy grali fair play, i czerpali z gry przyjemność
jak ja. Po doświadczeniach z 2 edycji, zostały wprowadzone nowe zasady,nie zapowiadało się na powtórkę z 2 edycji
ale niestety, po co grać uczciwie jak można grać nie fair? Jest mi przykro zwłaszcza Ciebie Daglas89 bo jako osoba
opracowująca regulamin przede wszystkim powinnaś go przestrzegać a sama go złamałaś.

"b) Zakaz kontaktowania się na forum czy na gg."
Tak samo używania Chatbox

I tak już ułatwieniem dla ZM był zbawiciel oraz detektyw, ale niestety to nie wszystkim wystarczyło

Napisałaś do mnie wiadomość PW, wiedziałam że coś jest nie tak,
owszem i tu musiałam skłamać że jestem zwykłym mieszkańcem by przekonać się że znów w grze
zostają łamane przepisy. Moje przeczucia okazały się słuszne, zaraz dowiedziałam się kto jest detektywem, i prośby o zmianę
głosów. Jest mi naprawdę przykro! nauczką dla wszystkich powinna być edycja 2 w której sytuacjia pojawiła się po raz pierwszy
i zepsuła grę.

Nie będę nikogo pouczała ani upominała, ale widocznie chęć wygrania jest tak wielka że jak to mówią " po trupach do celu " .


....

Dziękuję wam Marcos Amelia i Jacinta bo naprawde bardzo fajnie mi się z wami grało i myślę że wam również bo jakoś mam dziwne
przeczucie że jako jedyni z niewielu nie kierowaliście się chęcią zwycięstwa i dobrze się bawiliście.

To tyle ode mnie, linczujcie mnie teraz ale gdybym tego nie powiedziała czuła bym sie tak samo winna jak wy wszyscy.

Anapaola


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#266 2011-01-20 00:43:21

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Mafia III edycja

Carolino, rozumiem Twoje zdenerwowanie - sama byłam ostatnio w prawie podobnej sytuacji, ale nie musiałaś tak kończyć gry, bo my wcale nie wiedzieliśmy że jesteś z OTTOXU. Bardziej podejrzewaliśmy Victorię, o tym że Jacinta jest dowiedzieliśmy się dzisiaj po sprawdzeniu detektywa.

Nie ma się co łudzić, że zwykli mieszkańcy nie będą się komunikować, to jest po prostu nierealne. Ten zapisek z regulaminu można w ogóle wyrzucić. Gdyby mieszkańcy, którzy wiadomo już że są "pewni" (po sprawdzeniu detektywa) się nie komunikowali to nie mieliby żadnych szans. Ważne, żeby nikt nie oszukiwał, a teraz przecież Ciebie i pozostałych członków mafii nikt nie oszukał. Zresztą sama mówisz, że komunikowałaś się z Marcosem, czyli też w pewnym sensie złamałaś regulamin. Jak ja zakończyłam II edycję to tylko i wyłącznie przez SCREENY (oszustwo), a nie przez rozmowy o których też wiedziałam od dawna (jeszcze kiedy Hector żył i kazali mi na niego głosować). Ale jako mafia nie mieliśmy o to pretensji, bo wiedzieliśmy że temu się po prostu zapobiec nie da).

Poza tym jest napisane w regulaminie, że detektyw może powiedzieć innym użytkownikom kim jest, ale lepiej tego nie robić, bo każdy może być w mafii, więc mógłby zaraz zginąć. Zatem detektyw kontaktował się ze sprawdzonymi osobami - czyli zgodnie z regulaminem. Tak jak mafia kontaktuje się ze sobą, żeby wspólnie ustalić strategię, tak nie widzę nic złego w tym, że "oczyszczeni" mieszkańcy też się komunikują w celu ustalenia swojej strategii. Inaczej poszczególni mieszkańcy sami w pojedynkę nie mieliby zbyt dużych szans z mafią. Ludzie tak czują i dlatego tak postępują, a nie robią tego przeciwko nikomu imiennie.

Przykro mi, że znowu gra skończyła się w raczej niemiły sposób, ale na prawdę nie musisz się złościć o to, że sprawdzone osoby rozmawiają, bo tak będzie zawsze i zapewne już w każdej edycji. Mimo wszystko mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś. Ta edycja we wszystkich wzbudziła duże emocji. Szkoda, że częściej negatywnych niż pozytywnych. Mam nadzieję że się nie zraziłaś i kiedyś w przyszłości wszyscy jeszcze zagramy, w miłej i przyjaznej atmosferze, tak jakbyśmy wszyscy tego chcieli.

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-20 00:46:14)

Offline

 

#267 2011-01-20 00:47:32

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Calineczka_j napisał:

Zresztą sama mówisz, że komunikowałaś się z Marcosem, czyli też w pewnym sensie złamałaś regulamin.

Hola, hola, hola.
Muszę stanąć w obronie mojej Carol.

ANI RAZU Carol nie kontaktowała się ze mną w sprawie gry - przez WSZYSTKIE 3 edycje.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#268 2011-01-20 00:58:22

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Mafia III edycja

Nie chcę się rozpisywać, ani nikogo zaczepiać. Zauważyłam tylko że w takim razie regulamin sam sobie przeczy, jeśli chodzi o kontakt między graczami. Inna rzecz, skąd wiecie że mieszkańcy grając tak jak w regulaminie stoi nie mieliby żadnych szans? Próbowaliście kiedyś? Osobiście włączyłam się w tą grę bo ją bardzo lubię w rozbudowanej wersji w realu. Gdzie nie ma właściwie jak oszukiwać. Liczy się intuicja i dobra zabawa połączona z adrenaliną przez całą grę a nie tylko gdy jest głosowanie . Jednym z kilku innych powodów była nadzieja że do trzech razy sztuka..i jak w poprzednich edycjach różne historie miały miejsce i był przypominany regulamin zwłaszcza o tym nie kontaktowaniu się między sobą to przy tej edycji ludzie się zepną w sobie i każdy będzie zadowolony

Prawie na jednym oddechu
Dziękuję:)

Offline

 

#269 2011-01-20 07:28:16

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Mafia III edycja

Dooobra, regulamin swoją drogą a inne rzeczy swoją drogę. Po wczorajszym głosowaniu zostało 2 mafiozów i 4 mieszkańców. Czy nie można było dokończyć tej gry jak należy, chociaż by stworzyć pozory? Nie wiem jak było w I edycji, czy się ktoś z kimś kontaktował, ale gra jakoś wytrwała do końca.

Najbardziej mnie dziwi to, że na początku jest miło i przyjaźnie a później dopiero zaczynają się zgrzyty. Czemu nie mogłoby być miło do samego końca? Ja osobiście mam nadzieję na IV edycje i że zakończymy ją tak jak I

Słówko co do zmiany głosów, uważam że powinno to być dozwolone tylko w szczególnych przypadkach i by każda osoba miała tylko jedną szansę by tego dokonać. Wykorzystasz? Dalej musisz już grać normalnie.

Kontakty na gg, a jak ich uniknąć? Ale pragnę zauważyć, że nigdy nie wiesz z kim tak na prawdę rozmawiasz. Ktoś kogo uważasz za zm, może być z mafii. Wtedy tak naprawdę swoje przypuszczenia przekazujesz mafii i oni to wykorzystają ;D A jak otrzymujesz na PW prośbę o zmianę głosu, wcale nie musisz tego robić. Przecież każdy ma swój rozum, tworzy swoją fabułę (by pasowała do całej) i ma swoje własne typy. Zawsze możesz powiedzieć nie.

misteria7, Twoje zdanko o jednym oddechu ;D Przypomniały mi się zajęcia z emisji głosu i mówienie tekstu na jednym wydechu XD


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#270 2011-01-20 09:01:19

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Mafia III edycja

Ja mimo wszystko dziękuję za miłą grę wwszystkim tym którzy grali oczuciwie!
Musiam zrezygnowac z gry poniewaz dowiedzialam sie o oszustwie, które bardzo mnie zdenerwowało i uraziło (nie chodzi mi o kontakt miedzy uczestnikami bo to było do przywidzenia, zreszta po tym jak odeszła rozmawiałam z tymi osoabami i byly to osby zauafane).

Jezeli chodzi o kontakt to mafia nie powinna miec o to pretensji to mieszkancow, jesli chca i ufaja sobie to ok inaczej ciezko by im bylo wygrac, a jak ktos nie chce nic wiedziec i sie kontaktowac to nie musi odpisywac pw lub odpisac ze niechce wiedziec i nie ufa (w tej edycji sama miałam taka sytuacje, napisała do mnie jedna osoba z gry mowiac kto jest detektywem, ze mnie sprawdzil itp.- mimo iz nie byl to sam detektyw i odpisałam ze nie ufam i nie chce sie kontaktowac wiec MOZNA wcale nie trzeba ulegac i robic jak ktos karze) zrezszta ta osoba wie o kim mowie i co jej napisałam ;)Decyzja zalezy wylacznie od nas samych.

Czesc osob zazucilo mi i Sylwi ze odeszlysmy bo mieszkancy glosowali na Larite- Maria otoz chce to wyjasnic TO ZE KTOS ODPADŁ NIE JEST DLA MNIE ZADNYM POWODEM DO REZYGANCJI!! A co do oszustawo to Aga- Mg ma to wyjaśnić gdyz poinformowałam ja o tym gdy tylko sie dowiedziałam jednak nie chciała wam psuc zabawy i konczyc gry dlatego postanowiła zrobic to po grze.

Jeszcze jedna wazna sprawa. DZIEKUJE CI Aguś za wspaniałe, OBIEKTYWNE i bardzo uczciwe prowadzenie gry do samego konca Naprawde świetny z Ciebie MG i mam nadzieję ze niezraziła Cie ta sprawa z oszustwem.

POZDRAWIAM wszystkich uczetnikow i dzeikuje za wspolna gre, mam nadzieje ze jeszcze kiedys razme zagramy

Paulina

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-20 09:03:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
morag.szamba-z-certyfikatem.pl