#1 2010-08-25 19:49:04

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Witam
Postanowiłem podzielić się z Wami w tym temacie kilka interesujących ciekawostek dotyczących Internatu i jego aktorów. Pewnie niektóre z nich znacie, ale tego pewnym być nie można. Byc może w ogole tych rzeczy do tej pory nie wiedzieliście.

Najciekawszą i dziwną rzeczą jest to, że aktorzy grający w internacie uczniów, są dużo starsi od swoich filmowych postaci. A jak pamiętamy, grają w nim szesnastolatków, w tym wypadku osoby urodzone w roku 1992.
I tak oto:
Martin Rivas (Marcos) - ur. 1985
Ion Gonzalez (Ivan) - ur. 1985
Ana de Armas (Carolina) - ur. 1988
Elena Furiase (Victoria) - ur. 1989
Daniel Retuerta (Roque) - ur. 1989
Blanca Suarez (Julia) - ur. 1988

Czytałem ich biografie, stąd to wziąłem.
Nie wiem dlaczego twórcy zastosowali taki zabieg, ale przypuszczam, że chcieli by "Internat" był ciekawiej i profesjonalniej zrobiony, dlatego zatrudnili zawodowych aktorów. Każde z nich ma juz na koncie kilka ról. Nie są to osoby z castingu. Uważam że dizeki temu ich role są wspaniałe.
Ale przynajcie sami że to lekka przesada. Filmowi Marcos i Ivan mają w rzeczywistości po 25 lat. to już dojrzali, w pelni dorośli mężczyźni, w dodatku bardzo bogaci. Tymczasem w serialu grają... po prostu chłopców.

I inne drobne ciekawostki:

*kilka aktorek z serialu wystepowało w rozbieranych, a nawet nagich sesjach (fimowe Victoria, Carolina, Julia y Maria)

*Ana de Armas (Carolina) jest Kubanką. Jej rodzina wyemigrowała z Hawany do Madrytu. W Hiszpanii jest bardzo znana. to uznana aktorka. Znana jest szczególnie gorąca scena erotyczna z jej udziałem z filmu "Mentiras y gordas", niestety nieznanego w Polsce (polski tytuł to "Seks, kłamsta i narkotyki" ) Niedawno wystapiła w gorącej sesji zdjęciowej dla magazynu FHM (hiszpański odpowiednik CKM). Zdjęcia rozpaliły cała Hiszpanię.

*Yon Gonzalez wystapił w filmie Mentiras y gordas razem Aną de Armas. Film był w Hiszpanii kinowych hitem.

*Blanca Suarez jest w hiszpanii znaną top-modelką. Bierze udział w sesjach dla hiszpańskiego "Playboya" i FHM, reklamuje tez każda nową kolekcję, jaka pojawi sie w kraju. Wiele hiszpańskich nastolatek, szczególnie w Madrycie, próbuje ją naśladować.

* Martin Rivas Lopez (Marcos) y Yon Gonzalez (Ivan) są bajecznie bogaci. To jedni z najlepiej opłacanych ludzi w Hiszpanii. Znani są z rozrywkowego trybu życia. Obaj są też modelami. W Hiszpanii stanowią bożyszcze wszystkich nastolatek.

Jak widzicie, nasi ulubieńcy to nie "jakies tam aktorzyny" lecz ludzie sukcesu. Jeśli ktoś jeszcze zna jakieś ciekawostki, bądź go to zaszokowalo, może się tu wypowiadać
Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#2 2010-08-26 10:41:28

myoko

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 255
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

No nie dziwie się, że Blanca jest top modelką
Nie wiem czy to dziwne, że zatrudnili starszych aktorów, tak się często robi np, w produkcjach amerykańskich. Masz racje, z całą pewnością chodziło im o doświadczonych młodych aktorów, poza tym wiadomo, że im bardziej znani aktorzy grają role w wychodzących dopiero serialach tym szybciej zaczyna osiągać szczyty oglądalności.

Może ktoś by wsytawił Mentiras y gordas

YON GONZALEZ JEST W TYM FILMIE GEJEM CZY BISEKSUALNY? bo widziałam w trójkącie go tam chyba

http://www.youtube.com/watch?v=4k5C7L5S … re=related

0:49 - 0:50?

ma fajny trailer

Powiem Ci, że filmy o młodzieży są zawsze najlepsze

Ostatnio edytowany przez myoko (2010-08-26 17:10:04)


http://img690.imageshack.us/img690/3614/13855.jpg

¿Por Qué Antonio?

Offline

 

#3 2010-08-27 09:28:00

myoko

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 255
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

No być może. Chociaż szkoda, bo świetnie by się nadawał (bez obrazy dla fanów)

Muszę przyznać, że oglądając hm. urywki podobało mi się jak zagrała Ana de Armas. Zupełnie odmiennie niż w El Internado w którym niezbyt podobała mi się jej gra Świetna dziewczyna z okrągłą buzią


http://img690.imageshack.us/img690/3614/13855.jpg

¿Por Qué Antonio?

Offline

 

#4 2010-08-27 09:53:31

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

W tym filmie w ogóle nie ma gejów. Są tylko lesby i biseksualnie. A Yon jest z nich chyba najnormalniejszy. Zagrali genialnie. Po tych rolach widać, że to wszechstronni aktorzy.
A... nie wiem czy wiecie, ale w "Internacie" także będzie scena erotyczna z Aną de Armas - Będą się kochali przy świecach z filmowym Marcosem Nie jest to tak pikantna scena jak ta w "Mentiras y gordas", ale przyjemnie się ogląda... No, ale niestety,w Polsce  to dopiero za dwa sezony czyli jakieś dwa lata. ;(

Offline

 

#5 2010-08-27 09:59:02

myoko

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 255
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

No w Polsce też jest moda na bycie biseksualnym, więc te wątpi na pewno będą się większości podobały


http://img690.imageshack.us/img690/3614/13855.jpg

¿Por Qué Antonio?

Offline

 

#6 2010-11-23 01:02:23

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Co do ciekawostek dotyczących aktorów, to ostatnio zaskoczył mnie fakt, że we wspomnieniach z wypadku samochodowego z dzieciństwa Mateo w trzecim sezonie w rolę małego Mateo wcielił się Javier Cidoncha, który później gra Lucasa.

Nie jest to zresztą jedyny przypadek aktora epizodycznego, który wrócił w większej roli. Eduardo Mayo, który grał lalkarza z teatrzyku dla dzieci w (chyba) drugim sezonie, w siódmej serii wcieli się w zupełnie inną postać.

Offline

 

#7 2010-12-22 13:28:41

 core

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Nie wiem czy to pasuje do tego tematu, ale zauważyłem że w 1 odcinku 1 sezonu Marcos wyciąga zdjęcie rodziców i nie są to aktorzy, którzy później grają jego rodziców.

Offline

 

#8 2010-12-22 13:40:23

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

core napisał:

Nie wiem czy to pasuje do tego tematu, ale zauważyłem że w 1 odcinku 1 sezonu Marcos wyciąga zdjęcie rodziców i nie są to aktorzy, którzy później grają jego rodziców.

Faktycznie nasz rację.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#9 2010-12-22 13:46:32

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Aż sobie zobaczyłem ten fragment - i muszę przyznać Ci rację. Może wtedy jeszcze twórcy serialu nie przewidzieli tego, że zobaczymy jeszcze rodziców Marcosa i Pauli.

Offline

 

#10 2010-12-22 23:12:31

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

BarthezzLodz napisał:

Aż sobie zobaczyłem ten fragment - i muszę przyznać Ci rację. Może wtedy jeszcze twórcy serialu nie przewidzieli tego, że zobaczymy jeszcze rodziców Marcosa i Pauli.

no chyba tak . dziwne to troche


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#11 2011-02-03 18:17:01

 Sherine

Nowicjusz

19108166
Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Trochę podobni, ale jednak nie oni. Dziwnie.

Offline

 

#12 2011-02-04 20:42:03

asalie

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

dziwne, ale lepsze jest to że często w odcinkach pojawiają się ludzie z ekipy filmu pierwszy raz jak to zobaczyłam to mnie zszokowało. Martin wchodzi na strych szukać Lucasa a tam siedzi jakiś facet, a on na niego uwagi wgl nie zwraca. Jest też moment jak ta policjantka znajduje dziewczynę martwą i właściwie jak ujęcie się już zmienia to ten trup mruga oczami.

Offline

 

#13 2011-02-04 20:50:28

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Nie zapominaj, że to jest "Internat" i tam nawet trupy mogą powstać z martwych.
----------------------------------------------------------

A i taka ciekawostka. W jednym z odcinków hiszpańskiego "koła fortuny" wzięli udział Nani Jimenez, Martin Rivas i Elena Furiase. Cały odcinek był poświęcony "El Internado" a odgadywane hasła były związane z serialem. Elena Furiase wystąpiła także jako VIP (osoba, która pomaga zdobyć uczestnikowi dodatkowy czas do finału teleturnieju) w teleturnieju "Passopalabra".

Offline

 

#14 2011-02-04 21:14:29

 Sherine

Nowicjusz

19108166
Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Wie ktoś gdzie może być ten odcinek 'koła fortuny'??

Offline

 

#15 2011-02-04 22:19:48

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: CIEKAWOSTKI O AKTORACH EL INTERNADO ;)

Sherine napisał:

Wie ktoś gdzie może być ten odcinek 'koła fortuny'??

Np. tutaj: http://www.zonaelinternado.com/martin-r … rte-video/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
FaFeWo Ferienwohnungen mit Sternekomfort in Tanne. Private Unterkunft, ruhige Lage in...