#31 2011-02-06 18:17:55

skate130

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

buzka celna uwaga, faktycznie człowiek ze snów może być prawdziwym Hectorem tym pod ktorego tozsamosc podszyl się Samuel Espi.

Offline

 

#32 2011-02-06 19:34:03

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Odcinek interesujący, jak zwykle. Rebecka uratowana, ufff. Roque mnie wnerwia coraz bardziej, ale mam nadzieję, ze w końcu go zdemaskują. Kradzież tych wszystkich rzeczy, szkatułki Elsy i przedmiotów Marcosa, hmmm, bardzo ciekawe. Ruben w pokoju detektywów, jak dla mnie on tam nie polazła od tak sobie ;/
Ten tajemniczy 'Hector', ciekawe co z tego wyniknie.

Btw, Samuel NIE podszywa się pod prawdziwego Hectora. W dzieciństwie Jacinta nakazała mu zmienić imię i nazwisko! to tak dla przypomnienia.


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#33 2011-02-06 19:43:53

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

buzka napisał:

Chciałam zwrócić uwagę na jedną sprawę. Ten człowiek ze snów przedstawił się kiedyś jako Hector. Kombinujecie, że może go choroba zmieniła itd. Ale może to jest prawdziwy Hector, a nie Samuel podszywający się pod jego nazwisko?

tez tak pomyślałem, ale to głupie bo on nie żyje i nagle okazuje się, że wszyscy są mediami (albo mediumami cos takeigo) jak dla mnie 7 sezon nie spelnia oczekiwań


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#34 2011-02-06 20:10:42

Smarti

VIP

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 367
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

mnie się też na początku wydawało, że ten facet "Hector" to ten prawdziwy Hector de la Vega, ale przypomniałam sobie, że przecież Samuel/Hector znalazł ciała 5 Mścicieli czyli też prawdziwego Hectora

może to jest Hector/Samuel tak zmieniony przez chorobę? został gdzieś zamknięty przez Lucię, a teraz Lucia nie może się wydostać z internatu i nie ma kontaktu z zewnątrz

mam nadzieję, że to co napisałam jest dość jasne

Offline

 

#35 2011-02-06 20:39:19

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Mi się jednak wydaje, ze to jest ten prawdziwy Hector. Ale z drugiej strony, gdyby był duchem, to widziałaby go tylko Julia. A widzą go wszyscy. We śnie też się ukazał wszystkim w pokoju. No oprócz Amai, ale jej nie wliczamy. Mam nadzieję, że twórcy serialu wyjaśnią to w kolejnych odcinkach


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#36 2011-02-06 20:54:30

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Odcinek bardzo ciekawy...
Piszecie, że nudy, bo juz wszystko wiemy i w zasadzie teraz tylko pokazują jak wszyscy sie tego wszystkiego dowiadują... patrząc z tej strony to rzeczywiście nudy, ale tak nie jest... no chyba że wiecie kim jest ten gościu co ukazuje się wszystkim w snach i dlaczego... oraz po co Roque ta broń, skąd to wojsko tak szybko się zjawiła, jakim cudem zlokalizowali na zewnątrz te wszystkie osoby, skoro nawet sama dyrektorka o nich nie wiedziała... it.p.i.t.d mogłabym sie rozpisywać nad mnożącymi się pytaniami, a odpowiedzi wciąż brak...

Jeśli chodzi o tego "Hectora", który się ukazuje w snach... jakoś wątpię by to był on bo Hector (jak to już wcześniej ktoś pisał) gdy umarł miał na sobie "wisiorek" a gdy Samuel znalazł ciała chłopców to wśród nich był szkielet z wisiorkiem stąd Samuel wiedział, że to Hector....chyba że twórcy za daleko się zaplatali... pozatym myślę, że scenarzyści wprowadzili jego postać do serialu gdyż aktorka która odgrywa rolę Carol nie chciała więcej grać, więc odpadała jako duch... a żeby było ciekawie i groźnie stąd cały "Hector"
No i jeszcze jedną głupią teorię wysunęłam, a mianowicie, że ten "Hecotr" potrafi... hmm, ja wiem... kontrolowac sny (?) i dlatego może ukazywac się wszystkim młodym detektywom w snach...

Z tym Curro, to będą spore kłopoty... po co on wogóle przyłaził do tego internatu w poszukiwaniu Amayi, czyżby z zemsty?... ehh pewnie sie tego dowiemy prędzej czy później

Jesli chodzi o Rubena, to choć go nie lubię, to wierzę w to co mówił, że chciał się dowiedzieć co kombinuje grupka z Elsą... w końcu trzymał z nazistami i pewnie chce się dowiedzieć co się stało z jego "przyjaciółmi" (którzy swoją droga nim pomiatali )

Roque, oj Roque po co Ci ta broń... ja obstawiam, że chce się pozbyć Hugo, choć kto wie... teraz uznam to za bezcelowe... bo jak nie Hugo, to "Hector" wszystko wypaple o zabójcy Carol


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#37 2011-02-06 20:56:04

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Sądzę, że nie pokazał się Amaii, bo albo jej nie zna (no bo jeśli jest powiązany z OTTOX'em to zna detektywów ze słyszenia) albo ona jest podejrzana.
A kim on jest to wiedzą tylko scenarzysci, aktorzy i ci którzy już obejrzeli całość.
A my sobie poczekamy

Offline

 

#38 2011-02-06 22:49:46

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Ten tajemniczy człowiek to na pewno nie jest prawdziwy Hector ponieważ prawdziwy Hector umarł jako dziecko, a ten duch jest dorosły. Duchy chyba nie rosną co nie?


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#39 2011-02-07 09:54:29

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

a ja najbardziej czekam na odcinek pt. morderca karoliny

Offline

 

#40 2011-02-07 14:52:10

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i w sumie może rzeczywiście to jest Nasz Hector (czyli prawdziwy Samuel Espi), którego choroba tak wykończyła - praktycznie nie wiemy co z nim zrobił Hugo w ostatnim odcinku 5-ego sezonu. Może zaraził go właśnie czymś takim zaraził, ale jakimś cudem Hector przeżył, pomagała mu Lucia a teraz już nie może bo nie ma jak wyjść z Internatu. Wygląda inaczej bo choroba go zmieniła i np. właśnie przez tę chorobę może kontrolować sny (głupie i niemożliwe, ale w Internacie już kilka takich niemożliwych spraw było, jak właśnie sny Lukasa, czy widzenie duchów).

Wg mnie to nie jest prawdziwy Hector, bo jeśli to on to byłyby dwa scenariusze: albo umarł jako dziecko (ale wtedy również jego duch byłby dzieckiem, jak było przecież w przypadku Evy), albo nie umarł i to jest on (co też jest niemożliwe bo przecież dawno temu na początku Nasz Hector odkopał ciała reszty pozostałych mścicieli). No chyba, że scenarzyści wymyślą coś w stylu: uciekł nie tylko Samuel, ale i Hector wtedy z podziemi a jakieś inne dziecko ich śledziło i to ono umarło, a mały Hector tak się przestraszył że postanowił na zawsze uciec z Internatu - ale wątpię żeby tak było.

Co do Roque, to myślę że ten pistolet jest z zamiarem zabicia Hugo, który wg mnie nigdy nie stanie się dobry - a pomógł Rebece, żeby sobie zaskarbić ich wdzięczność. W końcu mordowanie ich teraz dla niego nie ma sensu.
Ktoś napisał że to może Kamilo podciął te belki i że jest jakieś dodatkowe wejście do podziemi (no bo on raczej uciekł z Sandrą, bo inaczej wojsko by go znalazło), ale wg mnie to nie jest prawda, bo przecież wtedy Hugo by uciekł (też jako prawa ręka Wulfa znałby to przejście, więc skorzystałby z pierwszej lepszej okazji, skoro wie że na razie nie jest zarażony, byleby tylko uciec jak najszybciej od potencjalnych "zarażaczy".

Zatem kto podciął belki nie mam zielonego pojęcia. Też mnie po mału zaczyna wkurzać tyle magii i zjawisk paranaormalnych, to jest niepotrzebne. Mogliby zupełnie inaczej wszystko rozwiązać, a serial i tak byłby ciekawy. A przez to coraz mniej traci dla mnie niestety swój sens.

Offline

 

#41 2011-02-07 18:52:13

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

mnie tez denerwuje tyle zjawisk paranormalnych, bo to nie jest horror ani zadne sf ;/

Offline

 

#42 2011-02-07 21:18:59

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Ale dzieki temu serial jest ciekawszy [wedlug mnie]

Co do Hectora, to mi sie zdaje, ze nikt sie nie podszywa (Hector) pod Samuela Espi, bo jaki mialby takowy "podszywacz" cel w poszukiwaniu informacji o sierocincu i terazniejszym internacie ?

Ostatnio edytowany przez Ragvien (2011-02-07 21:21:37)

Offline

 

#43 2011-02-07 22:02:40

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

To nie jest ani Samuel ani Hector jak juz ktos wspomniał, umarł Hector jako dziecko, ciała były w podziemiach brakowało tylko o ile sie nie myle 6 ciała czyli samuela obecnie Hectora który przezył i poszedł do adopcji, po 2 nie wydaje mi sie zeby Hector wiedział kto zabił Carol ponieważ to był wypadek i wiedzieli o tym noiret hugo i później amelia .. nie wydaje mi sie zeby tam na dole "plotkowali" o tak nie znaczacych dla ottoxu morderstwach.

Scena Julia Jacinta bardzo fajna

A ten porucznik, cholernie zawrócił mi w głowie w pozytywny sposób


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#44 2011-02-07 22:46:49

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

anapaola napisał:

po 2 nie wydaje mi sie zeby Hector wiedział kto zabił Carol ponieważ to był wypadek

Wypadek to byłby gdyby udławiła się precelkiem, to było morderstwo.

Offline

 

#45 2011-02-07 22:47:50

Kubusss1916

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

A mnie denerwuje to że musze czekać tydzień na kolejny odcinek serialu który mnie (jako jeden z nielicznych) zainteresował ;p Znacie może podobne seriale godne polecenia ? A co do odcinku to mnie ciekawi najbardziej jak dalej rozwinie się sytuacja z Hectorem Dela Vega , kto to jest i co mu się stało bo ponoć zginoł z resztą dzieci z sierocińca , a tu nagle przekazuje naszym bohaterom żeby go uratowali ;/ Ciekawi mnie również i z deczka smuci sytuacja Ivana który zapomina wszystko co się dzieje do okoła mam nadzieje że nie zginie bo to mój ulubiony bohater A Roque to cio.a Łza się w oku kręciła kiedy zabił Karol i Marcos jak krzyczał kiedy Karol umierała mu na kolanach

A co do całego Serialu to jeden z najlepszych jaki oglądałem ! pzdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Protivín čerpací jímky