#46 2010-08-25 08:40:31

amazonka24

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ruben napisał:

Ten wątek jest tak zawily, że chyba sami scenarzyści i pisarze, ktorzy to wymyslali, się w nim pogubili.
Ale postaram się odpowiedziec na pytanie koleżanki "amazonka24".
Matkę Marcosa z tym dzieciakiem uwięzili, bo jest im potrzebna do realizacji ich wynaturzonego planu. Dziadek, Marcosa, Camilo i reszta tych psycholi chce wskrzesić nazizm i rasę aryjską.
Dziadek Marcosa to szaleniec, ktory stracił w czasie wojny córkę, bo ta zaraziła się śmiertelnym wirusem, który pojawia się w 6 sezonie. Aby nie umarła, zamroził ją w lodowej kapsule, ktora do dziś trzyma nw swojej willi. Była to dziewczynka identyczna jak Paula. Od tamej pory Santiago Pazos robi klony tej swojej, która nazywała się Eva.
Sandra Pazos, była pierwszym klonem jego córki, drugim jest Paula. To dlatego Samuel, jest dla nich taki wazny. Myślę, że ma on na nowo zapoczatkować czystą rasę aryjską. (Zauważcie że Sandra i Paula to blonydnki, co jest raczej rzadkością w Hiszpanii)

Wielkie dzięki ;p

Offline

 

#47 2010-08-25 09:29:06

myoko

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 255
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ruben napisał:

Ten wątek jest tak zawily, że chyba sami scenarzyści i pisarze, ktorzy to wymyslali, się w nim pogubili.
Ale postaram się odpowiedziec na pytanie koleżanki "amazonka24".
Matkę Marcosa z tym dzieciakiem uwięzili, bo jest im potrzebna do realizacji ich wynaturzonego planu. Dziadek, Marcosa, Camilo i reszta tych psycholi chce wskrzesić nazizm i rasę aryjską.
Dziadek Marcosa to szaleniec, ktory stracił w czasie wojny córkę, bo ta zaraziła się śmiertelnym wirusem, który pojawia się w 6 sezonie. Aby nie umarła, zamroził ją w lodowej kapsule, ktora do dziś trzyma nw swojej willi. Była to dziewczynka identyczna jak Paula. Od tamej pory Santiago Pazos robi klony tej swojej, która nazywała się Eva.
Sandra Pazos, była pierwszym klonem jego córki, drugim jest Paula. To dlatego Samuel, jest dla nich taki wazny. Myślę, że ma on na nowo zapoczatkować czystą rasę aryjską. (Zauważcie że Sandra i Paula to blonydnki, co jest raczej rzadkością w Hiszpanii)

Tak myślałam od kiedy tylko przeczytałam na forum, że oni mają jakieś powiązania z Hitlerem. Popatrzyłam się na Paule i od razu przyszła mi na myśl "rasa aryjska". Strasznie zagmatwany serial, a na początku był taki łatwy. Od razu widać, że nie jest dla szalonych 12


http://img690.imageshack.us/img690/3614/13855.jpg

¿Por Qué Antonio?

Offline

 

#48 2010-08-25 14:16:50

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ja muszę powiedzieć, że nie czytam spoilerów, nie chcę wiedzieć, wolę na bieżąco być, ciekawiej, tak jest, ale kurczę niestety nie zawsze się da. Chciałam sobie tylko bohaterów poprzeglądać na pewnej stronce i dodatkowo dowidziałam się czegoś, czego wolałabym nie widzieć

Piszę o tym tu bo to ewidentnie nadaje się do spoilerów, jak zobaczyłam, że Carolina zginie w 6 sezonie, to się zdziwiłam jak cholercia Wiedziałam, że dużo jeszcze osób będzie ginąć, ale akurat ona, szkoda, że nie będzie w 7 sezonie


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#49 2010-08-25 19:59:03

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Powinienem to właściwie napisać na wątku dotyczącym postaci Jaquesa Noireta, ale poniewaz na forum wyraźnie podkreślono, że od tego jest ten temat, a nie wszyscy życza sobie wiedzieć co będzie w 4 sezonie, piszę to tutaj.
Mam dla Was kolejną atrakcje. Wrzucam przesmieszny filmik dotyczący Noireta. Jest po hiszpańsku, ale sie tym nie przejmujcie.
Z filmiku dowiecie się, jak skończy Noiret. Jest on przesłuchiwany przez policję juz po wydarzeniach z internatu. Będzie to pokazane w bardzo zabawny sposób A koniec filmiku rozwala ;D
UWAGA I! Fimik zawiera fragmenty odcinków 4 sezonu (TYLKO CZWARTEGO!!!) a także zdradza jakich jeszcze zbrodni (oprócz zabójstwa Cayetana) dopuścił się Noiret,
UWAGA II - FILMIK TEN NIE JEST ANI ODCINKIEM INTERNATU, ANI JEGO FRAGMENTEM. "ARCHIVOS SECRETOS" BYŁO KRĘCONE ODDZIELNIE I WYLĄCZNIE NA POTRZEBY FANÓW SERIALU. TAK NAPRAWDĘ NIE SĄDZĘ ŻEBY WYEMITOWALI TO W POLSCE. To unikatowe filmy. Na youtube są również przesłuchania innych bohaterów, już po wydarzeniach z serialu.


Parte 1:
http://www.youtube.com/watch?v=jiJbsihirio

Parte 2:
http://www.youtube.com/watch?v=LfiE5I6v … re=related


SZCZEGÓLNIE UWAŻNIE OBEJRZYJCIE KOŃCÓWKĘ FILMIKU (CZYLI PARTE 2)
Nie przejmujcie się tym że nie rozumiecie hiszpańskiego. Masa dobrej zabawy i szczypta grozy gwarantowana. Filmik jest na poł przerażający, na poł śmieszny! Polecam szczególnie antyfanom Noireta  ale i wszystkim innym zafascynowanym Internatem.

Uważam, że Noiret skończył dokładnie tak jak zasłużył. I we właściwym miejscu!

Naprawdę gorąco i serdecznie zapraszam do obejrzenia. filmik jest genialny. WARTO ZOBACZYĆ. Nawet ci, którzy nie chcą wiedzieć, co będzie dalej, nie zepsują sobie specjalnie zabawy oglądając to. Będą tam tylko urywki nieliczne z 4 sezonu.

Ostatnio edytowany przez Ruben (2010-08-25 20:08:17)

Offline

 

#50 2010-08-26 20:45:43

mara

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ogólnie swoja przygode z tym serialem zaczelam od obejrzenia w szystkich scenek zwiazanych z Ivanem i Julią z wszystkich 7 sezonow ;DD oczywiście ogladalam po hiszpańsku ,ale mam już praktyke po rebelde i los protegidos wiec rozumiem wiekszosc strasznie sie tylko zdziwilam ze jednak w polsce byl wyemitowany ten serial na AXN milo mnie to zaskoczylo ... choc nie mam tego kanalu w TV ;/  teraz dopiero ogarniam te wszystkie powiazania ... i dowiaduje sie szokujacych rzeczy jak np. ze Julia byla z ojczymem ,że Victoria sie dużyła w Ivanie , co oznaczaje te ampulki ktore polykali i caly ten sekret z morderstwami hitlerowców ...
Ogólnie bardzo lubię Julię bo ma wlasne zdanie i nie boi sie je wyrazac ... Ivan jest wkurzajacy czasami ale przez to zawsze wzbudza emocje nigdy nie pozostaje obojetny ... Marcos jak dla mnie jest strasznie mdły , jest miły dobry super super ale strasznie nudny ... aktor całkiem całkiem ale zla postacmu sie trafila ... Carol nie lubie bo jest falszywa i dobrze ze zginela ona a nie Vicky czy Julia ... Roque lubilam jak bronila Julii sprawiał ,że Ivan sie do niej przekonywal i wogule ale niestety mial wtym swoje cele ... jestem w trakcie zgłebiania motywów także ... z tego co piszecia długa droga prze de mna

Offline

 

#51 2010-09-12 01:58:42

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Wiem, że może to pytanie już było, ale nie chcę czytać spoilerów, bo lepiej się ogląda na bieżąco, ale tylko 1 rzecz bardzo mnie ciekawi, kiedy dokładnie Ivan dowie się, że Maria jest jego matką i jak zareaguje?


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#52 2010-09-12 12:20:07

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Ivan dowie się tego dokładnie pod koniec 4 sezonu, od swego biologicznego ojca, o imieniu Toni Początkowo będzie sceptyczny, mysląc, że Maria jest wariatką, ale szybko zaakceptuje matkę i zblizą sie do siebie.

Offline

 

#53 2010-09-12 13:37:09

meg21

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 168
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Tak szybko to jej nie zaakceptuje, bo cały 5 sezon mu to zajmie, ale na koniec świetna jest ta scenka jak odwiedzi Marię w psychiatryku i nazwie ją po raz pierwszy mamą, a nawet nie będzie mógł jej objąć.


http://img51.imageshack.us/img51/4708/bannerinternat.jpg

Offline

 

#54 2010-09-13 22:08:27

 oliwka)1es

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 43
Punktów :   17 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Sporo spoilerów już tu ujawnionych, ale i też niemało zostaje do odkrycia... zwłaszcza wątki z 6. i 7. sezonu. Intrygującą historią w serialu będzie tajemnicza choroba, której pierwszą ofiarą była córka Rietera Wulfa (przybranego ojca Sandry Pazos), Eva (wątek w 6. sezonie). Drugą ofiarą wirusa padł Hector, który zaraził się nim w dzieciństwie), trzecią zaś... Fernando, brat Amelii (jak się okaże, umyślnie zarażony przez nazistów, aby ukarać zdradę jego ojca, i uzależnić od nich Amelię).

Jak nietrudno się domyślić, nie będzie to jedyne "żniwo" wirus powoli zacznie się rozprzestrzeniać na szkołę... najpierw dosięgnie Marcosa i jego przyjaciół, którzy odtąd będą musieli codziennie łykać lekarstwo, aby przeżyć (bez leku przeżyliby zaledwie 48 godzin, objawami choroby jest krwawienie z nosa, tracenie wzroku).

Z czasem okaże się, że istniał wynalazek w postaci tajemniczej maszyny, którą zbudowano w podziemiach i która jest antidotum na tę chorobę - jednak prawdopodobnie został zniszczony wskutek eksplozji w podziemnym laboratorium Ottox, wywołanym przez Camilo... Kluczem do jej odbudowy jest ocalały w podziemiach naukowiec, na którego przypadkiem natrafią Marcos i Ivan...

Ciekawy wątek z tym wirusem, mnóstwo dreszczyków emocji

Offline

 

#55 2010-09-14 08:26:27

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

oliwka)1es napisał:

Sporo spoilerów już tu ujawnionych, ale i też niemało zostaje do odkrycia... zwłaszcza wątki z 6. i 7. sezonu. Intrygującą historią w serialu będzie tajemnicza choroba, której pierwszą ofiarą była córka Rietera Wulfa (przybranego ojca Sandry Pazos), Eva (wątek w 6. sezonie). Drugą ofiarą wirusa padł Hector, który zaraził się nim w dzieciństwie), trzecią zaś... Fernando, brat Amelii (jak się okaże, umyślnie zarażony przez nazistów, aby ukarać zdradę jego ojca, i uzależnić od nich Amelię).

Jak nietrudno się domyślić, nie będzie to jedyne "żniwo" wirus powoli zacznie się rozprzestrzeniać na szkołę... najpierw dosięgnie Marcosa i jego przyjaciół, którzy odtąd będą musieli codziennie łykać lekarstwo, aby przeżyć (bez leku przeżyliby zaledwie 48 godzin, objawami choroby jest krwawienie z nosa, tracenie wzroku).

Z czasem okaże się, że istniał wynalazek w postaci tajemniczej maszyny, którą zbudowano w podziemiach i która jest antidotum na tę chorobę - jednak prawdopodobnie został zniszczony wskutek eksplozji w podziemnym laboratorium Ottox, wywołanym przez Camilo... Kluczem do jej odbudowy jest ocalały w podziemiach naukowiec, na którego przypadkiem natrafią Marcos i Ivan...

Ciekawy wątek z tym wirusem, mnóstwo dreszczyków emocji

Zgadzam się z Tobą
I duża rolę gra taka fajna nowa postać - Hugo Alonso, okrutny psychopata. Teraz oglądam już ostatnie odcinki, on wyżyna tam połowę internatu ;/ Mega czarny charkter. Wulf, Noiret, i Camilo chowają się przy nim.

Offline

 

#56 2010-09-14 17:07:31

meg21

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 168
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

oliwka)1es napisał:

Jak nietrudno się domyślić, nie będzie to jedyne "żniwo" wirus powoli zacznie się rozprzestrzeniać na szkołę... najpierw dosięgnie Marcosa i jego przyjaciół, którzy odtąd będą musieli codziennie łykać lekarstwo, aby przeżyć (bez leku przeżyliby zaledwie 48 godzin, objawami choroby jest krwawienie z nosa, tracenie wzroku).

Mała poprawka, pierwsza zarażona z uczniów była ta emo dziewczyna, która uganiała się za Ivanem, potem Nacho- chłopach Victori, a dopiero później tego wirusa będzie mieć Marcos, Ivan, Carol, Vicki i Julia.

Mam pytanie, czy dziecko Amelii też ma tą samą chorobę??


http://img51.imageshack.us/img51/4708/bannerinternat.jpg

Offline

 

#57 2010-09-15 02:31:07

Pavel

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

A ja chciałbym się dowiedzieć, czy bohaterowie stojący po tej "dobrej" stronie zaczynają współpracować w późniejszych sezonach? Z odcinkami jestem na bieżąco z tym co wypuszcza AXN.

Offline

 

#58 2010-09-15 18:37:49

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Te osoby na pewno zginą:Roque,Vicky,Ivan,Carolina,Amelia,Elsa,Fermin,Jacinta

Offline

 

#59 2010-09-15 22:59:35

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

To przykre, że prawie wszyscy zginą, a miałam nadzieję, że większość tych dobrych bohaterów przeżyje. Mam jeszcze pytanie, bo chyba o tym nie było tu napisane, czy Marcos i Paula spotkają się w końcu z matką i w którym sezonie to nastąpi (jeśli do tego dojdzie, a myślę, że tak) ???

Offline

 

#60 2010-09-16 10:01:16

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Spoilery (dla tych,którzy chcą wiedzieć co będzie dalej)

Za większość zgonów w tym serialu odpowiada psychopata na usługach Ottox, niejaki Hugo (pojawi się doperio w 5 sezonie). On między innymi zabił Amelię i zrobił to w bardzo drastyczny sposób - dusił i uderzał kamieniem. Wszystko to pokazali w serialu. Moim zdaniem twórcy troche przesadzili w sezonie 7 z brutalnośća, bo ten serial oglądają także nastolatki.
A Marcos i Paula spotkają się z matką pewnie dopiero w ostatnim odcinku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Monteverde Costa Rica Alberghi Corea del Sud