#1 2011-03-13 12:56:29

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Desaparecida - serial z Mariną Salas (Vilmą z zEl Barco)

Wczoraj znalazłam i obejrzałam pierwszy z trzynastu odcinków serialu Desaparecida, opowiadający o zaginionej dziewczynie.
Gra tam Marina Salas, Vilma z El Barco (gra kuzynkę zaginionej, która towarzyszyła jej na imprezie, po której bohaterka zaginęła).
Produkcja 2007-2008.
Odcinek trwa jakieś 1,5h.
Jest to produkcja Grupy Ganga i TVE.

Opis:
Patricia Marcos es una joven que vive junto a su familia en un supuesto pueblo de las afueras de Madrid, Blancaró. La noche en que cumple 18 años Patricia planea salir con su prima, Cris, a las fiestas del pueblo vecino. Tras discutir con su madre, Lola, sobre la hora de regreso a casa, Patricia acaba logrando autorización de su padre, Alfredo, para alargar la vuelta. Sin embargo, la joven no regresa jamás a casa, lo que moviliza a su familia y a la Guardia Civil en su búsqueda en calidad de persona desaparecida. A medida que esta avance saldrán a luz detalles desconocidos de Patricia y su entorno.

Opis po pl:
Patricia Marcos jest młodą kobietą, która wraz z rodzina mieszka w miasteczku Blancaró, poza Madrytem. W noc swoich 18-tych urodzin Patricia wyszła ze swoją kuzynką Cristiną, na imprezę do sąsiedniego miasta. Po dyskusji z matką, Lolą, na godzinę przed powrotem do domu, Patricia przekonuje ojca Alfreda, aby pozwolił jej dłużej zostać.
Nigdy jednak nie wróciła do domu, co mobilizuje jej rodzinę i Gwardię Cywilną do poszukiwania jej, jako osoby zaginionej.
W miarę jak postępuje śledztwo, wychodzą na jaw, nieznane szczegóły z życia Patricii i ludzi z  jej otoczenia.


To coś jak serial Gdzie jest Elisa, emitowany na pulsie.
O dziwo, bardzo dużo zrozumiałam z dialogów
Uważam, że ten serial jest super.
Opowiada o tym, jak rodzina radzi sobie ze zniknięciem 18-latki.
Bardzo wzruszający serial ;(

Czy ktoś go już obejrzał???

Ostatnio edytowany przez Pysia141192 (2011-03-18 17:48:18)

Offline

 

#2 2011-03-15 23:39:07

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Desaparecida - serial z Mariną Salas (Vilmą z zEl Barco)

Nie oglądałem ;p , ale chętnie obejrze jak będą do niego napisy pl


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/