• Index
  •  » Kosz
  •  » Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

#1 2011-03-28 18:17:41

 strong50

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1256
Punktów :   

Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Z powodu pewnych problemów związanych z brakiem szacunku dla osoby, która się napracuje, tłumaczeniem serialu El Barco dotychczasowi tłumacze chcą zaprzestać tłumaczenia dalszych odcinków. Osoby które chcą, aby nasz serial był dalej tłumaczony przez naszych wspaniałych tłumaczy, ale obiecują że nie będą rozpowszechniać serialu bez zgody jego tłumaczy jest proszony o wpis poniżej

Offline

 

#2 2011-03-28 18:23:14

nowakowskam2@o2.pl

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

jestem za:)

Offline

 

#3 2011-03-28 18:28:25

anika

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

ja oczywiście bardzo bym chciała i na pewno bym nie rozpowszechniała, zresztą nigdy tego nie robiłam

Offline

 

#4 2011-03-28 19:07:42

 gutek888

Nowicjusz

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Jak najbardziej jestem za dalszym tlumaczeniem odcinkow i udostepnieniu ich takim osoba jak ja (bez pojecia o jezyku hiszpanskim), ale to juz zalezy tylko od Tlumaczy, ktorzy naprawde zrobili swietna robote (choc nie musieli!), bardzo sie napracowali i umiescili linki do odcinkow na forum (podzielili sie choc nie musieli!), ale pewni niewdziecznicy nie potrafia tego docenic naprawde zal takze fajnie by bylo dostac jeszcze jedna szanse na kontynuowanie ogladania serialu, ktory zapowiada sie ciekawie pzdr

Offline

 

#5 2011-03-28 19:24:10

eemberr

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 12
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Również popieram pomysł dalszego tłumaczenia El Barco przez naszych tłumaczy! Rozpowszechniać tłumaczeń nie będę, gdyż uważam, że jest to brak szacunku dla drugiej osoby, dla jej ciężkiej pracy i dlatego tylko tłumacz powinien decydować gdzie umieścić odcinek i komu go udostępnić. Osoby, które zakochały się w serialach hiszpańskich, a nie znają języka hiszpańskiego są zdane na dobre serce tłumaczy. Mam nadzieje, że zwykli piraci, żerujący na cudzej pracy, w końcu docenią trud innych osób.

Offline

 

#6 2011-03-28 19:29:10

 strong50

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1256
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

eemberr napisał:

Również popieram pomysł dalszego tłumaczenia El Barco przez naszych tłumaczy! Rozpowszechniać tłumaczeń nie będę, gdyż uważam, że jest to brak szacunku dla drugiej osoby, dla jej ciężkiej pracy i dlatego tylko tłumacz powinien decydować gdzie umieścić odcinek i komu go udostępnić. Osoby, które zakochały się w serialach hiszpańskich, a nie znają języka hiszpańskiego są zdane na dobre serce tłumaczy. .

eemberr napisał:

Mam nadzieje, że zwykli piraci, żerujący na cudzej pracy, w końcu docenią trud innych osób.

Też mam taką nadzieję, że w końcu zrozumieją o swoim chamstwie i że przez to cierpią tylko niewinni.

Offline

 

#7 2011-03-28 19:48:42

 gaszek

Nowicjusz

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 41
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Ja oczywiście jestem za. Z wielką chęcią bym obejrzała kolejne odcinki El Barco.
Nie mam w interesie umieszczać czyjeś pracy gdziekolwiek, bo co to da ? Przecież to jest oczywiste, że po pierwsze jest to brak szacunku do osoby tłumaczącej i poświęcającej swój czas,a  po drugie i tak by to ktoś prędzej czy później znalazł i wtedy zrezygnował z tłumaczenia tak jak w tej sytuacji i wtedy bym już dalszych odcinków oglądać nie mogła.
Mam nadzieję, że tłumacze się zlitują nad nami szarymi forumowiczami.


http://img863.imageshack.us/img863/1919/sygnaturka.jpg

Offline

 

#8 2011-03-28 20:03:30

Brejk

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-07
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

takze jestem za i nigdzie zadnych odcinkow nie umieszczalam i umieszczac nie bede. Jednakze niektorzy sa tak chamscy ze moga sie tu wpisac a i tak to robic a poza tym uwazam ze umieszczanie odcinkow na chomiku jest najbardziej szkoldliwe.Tam znajduje sie najwiecej zlodziei

Offline

 

#9 2011-03-28 20:17:36

 Anastacia

Nowicjusz

Skąd: B-B
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Ja jestem jak najbardziej za tak ! Uwielbiam seriale hiszpańskie (w sumie to dwa Internat i El Barco) lecz niestety hiszpański znam na tyle ile zapamiętam coś z owych seriali .. Więc jestem skazana na Waszą dobroć i poświęcenie Cały serial El Internado jak i obecne odcinki El Barco ściągnęłam dzięki Waszej uprzejmości i nigdy w życiu nie przyszłoby mi na myśl wrzucać to gdzie popadnie i podpisywać się swoim imieniem.  Myślę, że jest wiele osób czujących podobnie jak ja więc liczymy na Waszą łaskawość Drodzy Tłumacze

Pozdrawiam Anastacia

PS. Zawsze możemy się jakoś dogadać tj. tłumacze i ludzie, którzy uwielbiają ten serial i nie obejdą się bez napisów. Tylko teraz wymyślić jakiś porządny kompromis... Mnie jak narazie nie przychodzi nic ciekawego do głowy..

Ostatnio edytowany przez Anastacia (2011-03-28 20:22:03)

Offline

 

#10 2011-03-28 20:36:15

zalogowanx

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

jestem za

Offline

 

#11 2011-03-28 20:37:26

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Ja także jestem za tym i rozmawiałam o tym z Paula bardzo długo, z Oliwką zresztą też.... Nie wiem jaką podejmą ostateczną decyzję, ale ja ją uszanuję...
Mam nadzieję, ze wy też...
Można by też napisać do stacji Axn, by się zlitowali... ale ja nie mam tego kanału, wiec mogę się podpisać pod petycją, jeśli takowa powstanie

Offline

 

#12 2011-03-28 20:58:17

 gaszek

Nowicjusz

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 41
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Pysia141192 napisał:

Ja także jestem za tym i rozmawiałam o tym z Paula bardzo długo, z Oliwką zresztą też.... Nie wiem jaką podejmą ostateczną decyzję, ale ja ją uszanuję...
Mam nadzieję, ze wy też...
Można by też napisać do stacji Axn, by się zlitowali... ale ja nie mam tego kanału, wiec mogę się podpisać pod petycją, jeśli takowa powstanie

Decyzję oczywiście, że uszanuje. To jest tylko dobra wola dziewczyn czy nam udostępnią tłumaczenia czy też nie.
A co do AXN to wątpię, żeby petycja pomogła, bo jeszcze nie puścili dalszych sezonów El Internado więc wydaje mi się, że El Barco też prędko nie będzie.


http://img863.imageshack.us/img863/1919/sygnaturka.jpg

Offline

 

#13 2011-03-28 21:01:41

aisshaa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

ja również jestem za jestem nowa na forum, ale zdążyłam już oglądnąć cały Internat i wciągnąć się w El Barco, także jeśli tylko istniałaby taka możliwość by móc dalej oglądać przetłumaczone odcinki byłabym naprawdę wdzięczna Chwała Tym co naprawdę mają dobre chęci i chcą podzielić się z innymi swoją pracą, powinniśmy szanować to co oni robią! pozdrawiam

Offline

 

#14 2011-03-28 21:07:01

 sonia94

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Również jestem za! Strasznie spodobał mi się serial El barco. No i próbowałam oglądać nastepny odcinek bez napisów, ale nic nie rozumiem i nie wiem o co chodzi. Nie rozumiem tych ludzi, którzy kradną cudzą pracę. To jest podłe, ale ludzie są różni. Mam nadzieję, że tłumacze wrócą do tłumaczenia i dadzą nam 2 szansę. Bez nich nie poradzę sobie a szkoda mi by było przestać oglądać ten serial. Jest świetny;)


"Tylko słabi muszą umrzeć"

Offline

 

#15 2011-03-28 21:18:18

nelka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 31
Punktów :   

Re: Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

My tu sobie możemy być za, ale wiadomo że wszystko zależy od tłumaczek Byłoby cudownie jakby się zgodziły, no ale rozumiem że nie mają obowiązku nam ufać. Jak znowu się taki numer powtórzy to ja sama będę o krok od rozwalenia komputera a co dopiero one. Do niektórych ludzi nigdy nic nie dociera ;/ mówić do nich jak do ściany a oni po chamsku dalej robią swoje. Albo znajdą się kolejni geniusze.
Odc na hasło byłyby dobrym wyjściem, wtedy tłumaczki same decydowałyby kto będzie mieć dostęp do odcinków.

Co do AXN to na nich nie ma co liczyć, wyemitują 1 sezon a potem dupa tak jak z Internatem. Albo władują na AXN Crime a tego już nie mam.

Przyłączam się do tej prośby i mam nadzieje że Paula czy Oliwka się nad nami zlitują.


http://img141.imageshack.us/img141/5623/22111elbesoentrejuliaei.jpg
http://img862.imageshack.us/img862/5483/21903ferminymariatrasla.jpg

Hasta que la muerte nos separe...

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Kto jest za tłumaczeniem dalszych odcinków El Barco???

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dar Daoudi