#1 2014-08-11 20:49:21

 strong50

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1256
Punktów :   

"Sport to zdrowie"

Czy to prawda, że sport to zdrowie?

Jakie jest Wasze zdanie??

Offline

 

#2 2020-07-07 08:33:07

Seba

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: "Sport to zdrowie"

To zależy, ale powiem Ci, że o zdrowie warto dbać na co dzień.  Ja tak właśnie robię!  Zapytasz, w jaki sposób? Już Ci wszystko tłumaczę.  U mnie zaczęło to się nie tak dawno temu, bo gdzieś ze dwa tygodnie temu, prowadziłem wówczas konwersację z kuzynką. Rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym, aż w końcu temat zszedł na zdrowie. Powiedziała mi, że ostatnio jakoś gorzej słyszy. Nie wiedziałem, jak jej pomóc, ale na szczęście miałem internet i mogłem tam poszukać sprawdzonych informacji. Dzięki temu w końcu natrafiłem na https://www.fonix.pl/produkty-fonix . Moja kuzynka zdecydowała się w końcu na zakup tego produktu. Po ostatniej rozmowie wiem, że taki spray do uszu zadziałał w jej przypadku. Dobrze, że na rynku są takie produkty, którymi można poratować się w razie potrzeby. Mnie ta sytuacja nauczyła nowych rzeczy, z czego jest bardzo zadowolony. Jak widzisz, warto, więc cały czas zdobywać nową wiedzę, szczególnie z zakresu zdrowia! Pamiętaj, że o zdrowie trzeba dbać kompleksowo i nie można o niczym zapominać, nawet o uszach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Southernwind - Spareroom