#31 2010-11-12 13:59:33

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

ja uważam że zdrajcą jest Roque bo carol jest zakochana w marcosie a Roque coś ostatnio przeszło.


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#32 2010-11-12 14:00:20

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Nikt nie zapytał, to ja to zrobię :>
Co właściwie miał na myśli Noiret mówiąc do Elsy (cytuję) "A teraz umrze także twój syn. Razem z tobą, z głodu". Elsa jest znowu w ciąży? Czy to jest źle przetłumaczone? Chodzi o Samuela? Przecież on już wg nich "nie żyje" i nie ma prawa umrzeć z głodu.

Offline

 

#33 2010-11-12 14:10:11

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Chodziło mu o Else że umrze razem z Samuelem (tez umrze) z głodu bo siedzi w pokoju i nawet nie je (nie schodzi do stołówki)

Offline

 

#34 2010-11-12 15:39:33

Karrolina

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Z wielkim smutkiem, muszę się z Wami zgodzić co do Roque.Też go podejrzewam. Dlaczego z wielkim smutkiem? Bo go lubiłam, zawsze było mi go szkoda. Zabili jego najlepszego przyjaciela, dziewczyna na której punkcie oszalał wolała jego kumpla, jest samotny, właściwie nikt nie zwraca na niego uwagi. Może dlatego właśnie zdradza? Może ma dość swoich "przyjaciół", którzy tak właściwie to mają go gdzieś? Może w ten sposób chce się jakoś "zemścić"?  Nie wiem. Ale jest głównym podejrzanym. Bo w końcu Ivan by nie zdradził, za bardzo nienawidzi swojego ojca. Marcos jest zbyt "dumny", żeby zdradzić. Co do Vicky, to ona po prostu nie ma powodu, by zdradzić. Carolina... Ona za bardzo kocha Marcosa. Wie, że on nigdy nie wybaczyłby jej zdrady. Już raz zdradziła, zrobiła to, bo ją szantażowali. Drugi raz nie popełniłaby tego błędu. Julia... Nie, ona również nie ma powodu do zdrady. Więc zostaje Roque. Szkoda.
Dziękuję bardzo za odcinek i napisy, oczywiście. ;D

Offline

 

#35 2010-11-12 15:46:43

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

W sumie na chwilę obecną ciężko kogoś wytypować, ale jak dla mnie to moze być Vicky. Pomaga przyjaciołom, ale tylko, wtedy, kiedy musi ich uratować. Wygląda jakby walczyła z sobą, możliwe, że jest szantażowana. Zauważcie, że jak sie dowiedziała o eksperymentach i o chorobie swojego faceta, to nie skojarzyła ze sobą tych faktów, a zbyt trudne to to chyba nie było. Może myślała, że jest chroniona razem z nim.

Offline

 

#36 2010-11-12 16:24:50

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Zauważ że ona jako jedyna z grupy nie znała jakie były objawy innych i że ktoś jeszcze musi zginąć. Poza tym dopiero co uszła z życiem, więc nie w głowie jej myślenie o śmierci, zwłaszcza ukochanej osoby. Moim zdaniem to Vicky napewno nie jest. Jest szczera, nie chciała się w to bawić to oświadczyła to wszystkim wprost.

Offline

 

#37 2010-11-12 17:20:12

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Ja obstawiam Rocque... powody zostały podane wyżej przez innych użytkowników
Jesli zaś chodzi o "szychę" organizacji... to czegoś nie rozumiem... czyżby oni (Noiret i Camilo) nie wiedzieli kto nim jest... I w ogóle zastanawiam się czy te karty to były jakieś umówione znaki... Ta sprawa jak na razie u mnie dziwna jest i nie do ogarnięcia...
Cieszę się, że Rebaca poznała prawdę o Martinie... mam nadzieję, że teraz da mu szansę


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#38 2010-11-12 18:31:14

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

guga napisał:

Odcinek fajny i ciekawszy od poprzedniego Tego ze to Maria podkłada karty sie nie spodziewałam i w sumie mnie rozczarowała bo dala sie w ciągnąć w taką grę . Swoje przeszła a nic sie nie nauczyła.
Ja też uwazam ze  Roque jest zdrajcą , podejrzane jest to że  nie ma nic o jego zyciu poza internatem.
Zgadzam sie z Nikitą co do Lucii na bank odwala krecią robote w organizacji, ja bym np nie odpusciła mordercom własnego brata.

O jego zyciu p oza internatem bylo pare nawiązan, napewno bylo przed feriami zimowymi - mial z rodzina jechac na narty i zabrac ze soba Ivana, jeszcze sie smial ze poderwa laski na wyglad Ivana i intelektt Roque. Pozniej jak dostali sie do dokumentow z telefonu Mario (albo do kompa Mateo - teraz nie pamietam dokladnie) bylo na temat jego rodziny na bank cos, ze jego ojciec ma kochanke i cos jeszcze, to utkwilo mi w pamieci bo bylo mi go szkoda. W zasadzie jakie moze byc inne jeszcze zycie poza internatem jak sa tam od malego dziecka ? tak naprawde to o zadnym z nich nie ma mowy o zyciu po za internatem. Vicki - rodzice prowadza warzywniak, Carol - matka aktorka czy piosenkarka, Ivan - przybrany ojciec sadysta i psychopata do tego dyrektor, Marcos nie ma zycia po za internatem, Julia - ojciec nie zyje, z matka nie utrymuje kontaktow. Wiec nie ma o to co sie czepiac akurat Roque,nie w tym nalezy szukac jego winy czy podejrzen. Niestety tylko on mogł zdradzić..Pytanie tylko dlaczego ..moze jak ktos wspomnial zaszantazowano go?bo nie wyobrazam sobie zeby mogl od tak zdradzic przyjaciol ktorych sam namawial do walki o poznanie prawdy, by smierc Kayetano nie poszla na marne.On chcial sie zemscic na "tych draniach"..


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#39 2010-11-12 20:58:15

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

no , ciekawy ten odcinek  ,to że maria podrzuca te karty to mnie zaskoczyło ,
masakra że Vicky spędziła noc w kostnicy. .
ciekawi mnie co dalej z andresem ?


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#40 2010-11-12 23:41:42

ImoeN

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Dołączę się do moich niektórych przedmówców. Też stawiam na Roque (że zdradza), o nim najmniej wiemy. Co do Marii to byłam w szoku!!!! Hmmm, też mnie zastanawia Lucia, pomoże czy zdradzi??? Myślę, że pomoże. Powie Hectorowi co odkryła. Ten będzie zaprzeczał, aż w końcu ona mu wyjawi prawdę dlaczego im pomaga. Ehhh co za emocje Pozdrawiam Wszystkich

Offline

 

#41 2010-11-13 00:54:26

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Lucia juz ma poczucie winy bo hektor ją bierze psychologicznie by mu wyśpiewała tekstami typu : ,, Zaufać bez granicznie ,,

Offline

 

#42 2010-11-13 15:56:38

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Karrolina napisał:

Z wielkim smutkiem, muszę się z Wami zgodzić co do Roque.Też go podejrzewam. Dlaczego z wielkim smutkiem? Bo go lubiłam, zawsze było mi go szkoda. Zabili jego najlepszego przyjaciela, dziewczyna na której punkcie oszalał wolała jego kumpla, jest samotny, właściwie nikt nie zwraca na niego uwagi. Może dlatego właśnie zdradza? Może ma dość swoich "przyjaciół", którzy tak właściwie to mają go gdzieś? Może w ten sposób chce się jakoś "zemścić"?  Nie wiem. Ale jest głównym podejrzanym. Bo w końcu Ivan by nie zdradził, za bardzo nienawidzi swojego ojca. Marcos jest zbyt "dumny", żeby zdradzić. Co do Vicky, to ona po prostu nie ma powodu, by zdradzić. Carolina... Ona za bardzo kocha Marcosa. Wie, że on nigdy nie wybaczyłby jej zdrady. Już raz zdradziła, zrobiła to, bo ją szantażowali. Drugi raz nie popełniłaby tego błędu. Julia... Nie, ona również nie ma powodu do zdrady. Więc zostaje Roque. Szkoda.
Dziękuję bardzo za odcinek i napisy, oczywiście. ;D

Odcinek pt "Król karciany" rewelacyjny. Ja też uważam podobnie jak większość( i ja wcale nie ze smutkiem, ponieważ pomimo, że czasami wpadał na jakieś dobre pomysły to nie lubię Rogue) że to właśnie Rogue jest zdrajcą, przemawiają za tym posty poprzednich użytkowników. No i okazało się, że królem(a raczej królową karcianą) jest Maria, to ona podrzuca te karty i niejako "współpracuje" z Hugo, najbardziej niezrozumiałymi postępowaniami w tym odicnku są postępowania Vicky, która pomimo że przeżyła straszną noc w chłodni z trupami i w sepktakularny sposób się stamtąd wydostała to za nim dowiedziała się, że kolejnym zainfekowanym jest jej Romeo(nacho) to powiedziała przyjaciołom że nie będzie im więcej pomagać a potem kiedy dowiedziała się o Nachu to od razu zmiana decyzji.
(...)
Mnie zastanawia coś jescze mianowicie wiemy już Lucia odkryła prawdę, że Hector jest Samuelem Espi-bratem Sandry/Irene i wiemy też dlaczego współpracuje z organizacją "Gemenis", ponieważ też została zainfekowana i "pomaga" Noiretowi aby mieć lekarstwo, a zastanawia mnie to iż skala porównawcza w jej badaniu że Sandra i Hector są rodzeństwem nie w 100% a w 78%, a po drugie okzauje się że to Lucia jest to trzecią dziewczynką z sierocińca Czarna Laguna i jej prawdziwe nazwisko to Marta Hernandez(nazwisko sprzed nielegalnej adopcji) więc skoro Sandra?Irene/Lucia i sędzia(nie pamiętam jak miała na imię)to ciekawe kim jest bądż była czwarta dziewczynka.? Myślę, że Lucia pomimo, że przyniosła im tą mapę to raczej nie wyda Hectora organizacji. Tak samo Rebeca nie wyda Martina nie tylko z powodu tego,że się w nim zakochała ale ojciec Elsy Jouagin popełnił o wiele gorsze zbrodnie..., a po za tym Martin działał w obronie własnej, Jacinty i Lucasa. A propos Elsy to dobrze, że zdecydowała się rozwieść z łajdakiem Noiretem ale nie bardzo rozumiem też co w tej kłótni pomiędzy nią a Noiretem dlaczego on powiedział: "że ona umrze z głodu razem z Samuelem" przecież "ich" synek nieoficjalnie się utopił a nie sądzę aby Elsa znała prawdę o Hectorze, skoro ona nawet nie zna prawdy o swoim ojcu i dlaczego tak naprawdę jej brat bliżniak(Gnom) wyglądał jak potwór, ciekawe czy Elsa pozna cała prawdę o swoim ojcu, bracie i Hectorze?

Dziękuję Rubenowi, Daglas89 i innym za wstawianie odcinków.

Post został edytowany z powodu spojleru, małego, ale jednak...


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#43 2010-11-13 16:29:44

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

Negro4Laguna napisał:

Karrolina napisał:

Z wielkim smutkiem, muszę się z Wami zgodzić co do Roque.Też go podejrzewam. Dlaczego z wielkim smutkiem? Bo go lubiłam, zawsze było mi go szkoda. Zabili jego najlepszego przyjaciela, dziewczyna na której punkcie oszalał wolała jego kumpla, jest samotny, właściwie nikt nie zwraca na niego uwagi. Może dlatego właśnie zdradza? Może ma dość swoich "przyjaciół", którzy tak właściwie to mają go gdzieś? Może w ten sposób chce się jakoś "zemścić"?  Nie wiem. Ale jest głównym podejrzanym. Bo w końcu Ivan by nie zdradził, za bardzo nienawidzi swojego ojca. Marcos jest zbyt "dumny", żeby zdradzić. Co do Vicky, to ona po prostu nie ma powodu, by zdradzić. Carolina... Ona za bardzo kocha Marcosa. Wie, że on nigdy nie wybaczyłby jej zdrady. Już raz zdradziła, zrobiła to, bo ją szantażowali. Drugi raz nie popełniłaby tego błędu. Julia... Nie, ona również nie ma powodu do zdrady. Więc zostaje Roque. Szkoda.
Dziękuję bardzo za odcinek i napisy, oczywiście. ;D

Odcinek pt "Król karciany" rewelacyjny. Ja też uważam podobnie jak większość( i ja wcale nie ze smutkiem, ponieważ pomimo, że czasami wpadał na jakieś dobre pomysły to nie lubię Rogue) że to właśnie Rogue jest zdrajcą, przemawiają za tym posty poprzednich użytkowników. No i okazało się, że królem(a raczej królową karcianą) jest Maria, to ona podrzuca te karty i niejako "współpracuje" z Hugo, najbardziej niezrozumiałymi postępowaniami w tym odicnku są postępowania Vicky, która pomimo że przeżyła straszną noc w chłodni z trupami i w sepktakularny sposób się stamtąd wydostała to za nim dowiedziała się, że kolejnym zainfekowanym jest jej Romeo(nacho) to powiedziała przyjaciołom że nie będzie im więcej pomagać a potem kiedy dowiedziała się o Nachu to od razu zmiana decyzji.
(...)
Mnie zastanawia coś jescze mianowicie wiemy już Lucia odkryła prawdę, że Hector jest Samuelem Espi-bratem Sandry/Irene i wiemy też dlaczego współpracuje z organizacją "Gemenis", ponieważ też została zainfekowana i "pomaga" Noiretowi aby mieć lekarstwo, a zastanawia mnie to iż skala porównawcza w jej badaniu że Sandra i Hector są rodzeństwem nie w 100% a w 78%, a po drugie okzauje się że to Lucia jest to trzecią dziewczynką z sierocińca Czarna Laguna i jej prawdziwe nazwisko to Marta Hernandez(nazwisko sprzed nielegalnej adopcji) więc skoro Sandra?Irene/Lucia i sędzia(nie pamiętam jak miała na imię)to ciekawe kim jest bądż była czwarta dziewczynka.? Myślę, że Lucia pomimo, że przyniosła im tą mapę to raczej nie wyda Hectora organizacji. Tak samo Rebeca nie wyda Martina nie tylko z powodu tego,że się w nim zakochała ale ojciec Elsy Jouagin popełnił o wiele gorsze zbrodnie..., a po za tym Martin działał w obronie własnej, Jacinty i Lucasa. A propos Elsy to dobrze, że zdecydowała się rozwieść z łajdakiem Noiretem ale nie bardzo rozumiem też co w tej kłótni pomiędzy nią a Noiretem dlaczego on powiedział: "że ona umrze z głodu razem z Samuelem" przecież "ich" synek nieoficjalnie się utopił a nie sądzę aby Elsa znała prawdę o Hectorze, skoro ona nawet nie zna prawdy o swoim ojcu i dlaczego tak naprawdę jej brat bliżniak(Gnom) wyglądał jak potwór, ciekawe czy Elsa pozna cała prawdę o swoim ojcu, bracie i Hectorze?

Dziękuję Rubenowi, Daglas89 i innym za wstawianie odcinków.

Popieram - nie mow co sie bedzie dzialo w kolejnych odcinkach - mnei osobiscie to zniecheca ;/
odnosnie skali porownawczej o dna - to ona nie sprawdzala czy sa rodzenstwem tylko zgodnosc dna, a to nie bedzie w 100% dokladnie takie samo.sa rodzenstwem a nie klonami.

Czwarta dziewczynka bylo powiedziane ze nei zyje, nie mogl znalesc informacji tylko o jednej - jak sie okazalo jest nia doktorka.

Elsa nie rozwodzi sie z Noiretem bo sie nawet nie hajtnela, bylo pokazane ze dostala zaproszenia do wyboru na ich slub dopiero, tak wiec na szczescia pozbyla sie go zanim sie hajtneli.jeden problem mniej.

Ostatnio edytowany przez Larita (2010-11-13 16:30:23)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#44 2010-11-14 00:59:59

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

K@mil napisał:

no , ciekawy ten odcinek  ,to że maria podrzuca te karty to mnie zaskoczyło ,
masakra że Vicky spędziła noc w kostnicy. .
ciekawi mnie co dalej z andresem ?

Co do nocy w kostnicy - fakt okropność... A już ta konieczność schowania się do worka z Susaną brrr.... Ale tak na marginesie -czemu ładowaczy zwłok nie zdziwił podwójny ciężar worka?

I trochę nie mogłam połapać się w wątku Elsa-Noiret. Jakie papiery rozwodowe skoro nie brali ślubu??? No i o tym, ze jej syn umrze z głodu? (tu pomyślałam, że albo Noiret robi z niej wariatkę albo tłumacz coś przekręcił) ...

Ktoś wyżej pisał, ze tą szychą może okazać się Elsa ale chyba nie bo jak Noiret wychodził na spotkanie do tej nazistowskiej sali to ona leżała w łóżku...
Obstawiam Hugo (po kolorze ubrania) albo Jacinte (choć nie mieści mi się to w głowie ale pamiętam, że w tych starych dokumentach była wzmianka że wśród nazistów była jedna kobieta- kto to? na razie nie wiemy).

Ostatnio edytowany przez marzensa (2010-11-14 01:09:38)

Offline

 

#45 2010-11-14 09:38:53

 El_monstruo

Nowicjusz

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 7 - Król Karciany

marzensa napisał:

I trochę nie mogłam połapać się w wątku Elsa-Noiret. Jakie papiery rozwodowe skoro nie brali ślubu??? No i o tym, ze jej syn umrze z głodu? (tu pomyślałam, że albo Noiret robi z niej wariatkę albo tłumacz coś przekręcił) ...

A nie chodzi przypadkiem o rozwód z Hectorem ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Udumwara Resort