#1 2013-05-08 12:04:05

 strong50

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1256
Punktów :   

"Sport to zdrowie"

Czy to prawda, że sport to zdrowie?

Jakie jest Wasze zdanie??

Offline

 

#2 2013-05-09 20:28:32

 Joyful

Prezes

Skąd: Lubelskie
Zarejestrowany: 2013-02-04
Posty: 582
Punktów :   

Re: "Sport to zdrowie"

Hmm... zależy z jakiego punktu widzenia podejdziemy do sprawy. Ok, sport może byc i czesto jest zdrowy, aczkolwiek ja nie postawiłabym znaku równości pomiędzy sportem a zdrowiem, gdyż często jest poprostu inaczej. Po pierwsze-zależy jaki sport i jak upawiany. Przykład:wielu piłkarzy intensywnie trenujących doznaje kontuzji etc., narty? często wiążą się z połamaniem kończyn, łyżwy? wrotki? siniaki, obtarcia. Z drugiej strony jednak całkowyty brak aktywnosci fizycznej jest oczywiscie bardzo niekorzystny dla zdrowia-zwieksza sie zachorowalnosc np na choroby cywilizacyjne, nie wspominajac o otylosci. Podsumowując, sport może byc zdrowy, ale z głową, nawet złamanie nogi na nartach nie jest tragedią, bo może się zdarzyc i na schodach. Po prostu trzeba uważac narazie tyle z mojej strony, czekam na dalsza wymiane zdan

nieźle się rozpisałam...ojj lekture musze czytac, za robote sie brac i to wszystko wyjasnia


"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes"


                                                                        When nothing goes right ... go left! 

Offline

 

#3 2013-05-10 11:11:36

 strong50

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1256
Punktów :   

Re: "Sport to zdrowie"

W pewnym sensie się z Tobą zgadzam. Choć często się słyszy w sporcie o niezbyt przyjemnych przypadkach. Jeżeli ktoś sport uprawia zawodowo to już chyba nie jest zdrowie. Choć nie ukrywam na w-f graliśmy w ręczną i kryłem kolegi on się jakoś nie fortunnie odwrócił i nos mu w trzech miejscach poszedł. Dlatego uważam że nie ma sportu który całkowicie pomaga zdrowiu i mu nie szkodzi. To moje zdanie i czekam na dalsze wypowiedzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ https://www.hotelstayfinder.com/ internet krzeszów spa Ciechocinek usuwanie wgnieceń warszawa