#451 2011-01-02 19:35:57

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Masz rację Marcos, teraz nie ma innego wytłumaczenia. A to drań.

Mój głos (zmiana): Hector

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-02 19:37:35)

Offline

 

#452 2011-01-02 19:41:01

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Jack w tym roku czekał z niecierpliwością na Wigilię, zawsze uwielbiał Święta
Kiedy przyszło co do czego, entuzjazm może i nie opadł, ale teraz cieszył się z czegoś zupełnie innego..
Jego rozmowy na czacie z hermosa stawały się coraz bardziej więcej niż kumpelskie Nadal jednak nie wiedział czy zaproponować hermosie randkę twarzą w twarz.. Nie chciał żeby ona pomyślała, że on się śpieszy i w ogóle.. Teraz druga sprawa.. W końcu po raz kolejny spotka się ze swoim synem Dlatego podczas Wigilii co chwilę spoglądał na zegarek i się uśmiechał.. Cieszył się na kolejne spotkanie z synem, więc jak tylko skończyła się Wigilia, udał się do samochodu i odjechał.. do swojego syna

Jego syn baardzo się ucieszył gdy zobaczył swojego ojca
Jednak miał mu coś ważnego do powiedzenia..

Noiret nie mógł uwierzyć w to co usłyszał..

Jak się okazało, ktoś znowu próbował się dostać do Thomasa i coś kombinował.. Był to mężczyzna..
Najlepsze z tego wszystkiego było to, że jak Thomas opisał tego mężczyznę okazał się nim być..

Nie kto inny jak sam HECTOR..

Mój głos Hector..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#453 2011-01-02 19:44:15

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Saul usłyszal krzyki z pokoju pomyślal to chyba Ivan ... Gdy wszedl do pokoju zobaczyl Marie Marcoa Victorie Amaie itp . Spytał sie ,co tu sie dzieje ?  Wdedy Marcos opowiedzial mu o Hectorze i pokazał mu kasete . Saul nie mógł uwierzyć w to co zobaczył Hector rozmawiający z Wulfem .... Ale to nie możliwe krzyknąl Saul i ja go nie podejrzewalem ?! Zapłaci za to co zrobił wyciągnoł telefon i zadzwonił do Nory.
-Nora słuchaj to ja Saul właśnie obejrzałem taśmy jak Hecotr rozmawial z Wulfem i prawdopodobnie to on jest miedzy innymi odpowiedzialny za morderstwa
- Co ? Ale jak to .. Hector ?? To nie możliwe on zawsze był taki  dobry dla Pauli Marcosa...
- W takim razie udawał i niezle mu to wyszlo powiedzial Saul . Nie ma czasu do stracenia musimy go poszukać i odizolować zanim popełni jeszcze jakieś morderstwo ...
-Zrozumialam powiedziala Nora i zaczela poszukiwanie Hectora
- Jak go znajdziesz daj mi znać i uwarzaj on jest bardzo nie bezpieczny... powiedzial Saul i rozłonczył sie .

MÓJ GŁOS HECTOR       

Ostatnio edytowany przez el matador (2011-01-02 19:44:39)


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#454 2011-01-02 19:48:28

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Hector długo zastanawiał się nad tym, kto mógł dokonać tych wszystkich morderstw. Jedyne,  co wiedział, to to, że za tymi wszystkimi czynami stoją trzy złe osoby. „Wszystkie ofiary były kobietami. Julia i Carolina były dziewczynami Ivana i Marcosa. Trudno mi w to uwierzyć, ale może za tym wszystkim stoi Vicky? Może miała już dość dalszego odtrącania? Czuła się jak piąte koło u wozu, nikomu niepotrzebna. Może zrobiła to właśnie z zemsty, bo chciała zbliżyć się do chłopaków? Nie można tego wykluczyć” – zastanawiał się Hector – „Muszę pójść o tym z kimś porozmawiać”.
Wkrótce potem Hector udał się do Sandry.
- Słuchaj, Sandro, podejrzewam, że za tymi wszystkimi zbrodniami stoi Victoria. Zrobiła to, aby zbliżyć się do Marcosa i Ivana. Doszły mnie słuchy, że w Ivanie kocha się od dłuższego czasu. Niestety bez wzajemności. Co o tym sądzisz?
- Hm… to jest bardzo prawdopodobne. I to może być dobry trop – odpowiedziała Sandra.

Mój głos: Vicky

Offline

 

#455 2011-01-02 19:55:37

 niesia00

Nowicjusz

8990391
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Nora nie chciała wierzyć w to co usłyszała od Saul'a. Postanowiła zagrać w otwarte karty i udała się na poszukiwania Hectora. Zagadnęła go w momencie gdy wracał z pokoju Sandry. Asekuracyjnie postanowiła porozmawiać z nim w korytarzu, tak na wszelki wypadek, gdyby jednak miał coś na sumieniu.
-Hector, musisz mi wszystko wyjaśnić, pojawiasz się i znikasz. Prowadzisz dziwne rozmowy i jeszcze ten pistolet, który znalazłeś kilka dni temu. Nie wiem czy wiesz, ale to wszystko sprawia, że stajesz się głównym podejrzanym. Możesz to jakoś wyjaśnić?

Offline

 

#456 2011-01-02 20:03:40

liberi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 46
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Elsa jak zwykle, siedziała w swoim pokoju, nie za bardzo miała ochotę spędzać czas z kimkolwiek w Internacie, po tym jak straciła najlepszą przyjaciółkę  i dwie uczennice, wszyscy byli podejrzani....spędziła miło Wigilijną kolację, bardzo dobrze udało jej się współpracować z dziećmi przy strojeniu choinki, ale nie do końca była zrelaksowana, czuła, że coś złego się stanie, za dobrze było przez chwilę.
Po dłuższej chwili wyszła z pokoju zmierzała w kierunku kuchni, chciała się czegoś napić.
Coś nagle przykuło jej uwagę, zauważyła Hectora, rozmawiającego przez telefon:
Usłyszała jak Hector mówił:
- Wszystko załatwione, umieściłem ją tam gdzie chciałeś, teraz jest osłabiona. Zaraz będę...
Boże..... Elsa przyłożyła rękę do ust......
Uciekła jak najszybciej, z miejsca w którym się znajdowała, postanowiła, że musi znaleźć reszte Marię Lucię i Rebece .... poszła ich szukać, ktoś był w niebezpieczeństwie....

Mój głos: Hector

Offline

 

#457 2011-01-02 20:19:50

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

"Zdziwiony Marcos zawolal reszte przyjaciół, poakzal im kartke i kasete, postanowili ja odrazu obejrzec. To co zobaczyli przerazilo ich. szybko zawolali rozmawiajace niedaleko Marie,Rebece i Lucie
-szybko musicie t ozobaczyc!!!"
Gdy wszyscy usiedli Ivan puscicl film jeszcze raz. "

To nie możliwe zastanawiała się Rebeca dlaczego on to zrobił czyżby naprawdę nie kochał swojej siostry i jej dzieci ?

Trzeba wreście zacząć korzystać z mojego daru chociaż nie cierpię tego robić ale muszę żeby uchronić moich przyjaciół przed mordercami. Postanowiła tak dziewczyna.

Głouję na Hectora


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#458 2011-01-02 20:37:19

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Kolejny dzień upłynął pod znakiem podejrzeń. Tym razem mieszkańcy prawie jednogłośnie wskazali osobę, której chcieli się pozbyć. Hectora. Znów kilka osób poszło do pokoju Hectora i wyprowadziło go z internatu. Inni starannie przeszukali pomieszczenie. Znaleziony w ukrytej szufladzie nóż ze śladami krwi, wskazywał jednoznacznie na to, że w końcu udało się dopaść jednego z morderców.

***

Vicky obserwowała przez okno na górnym piętrze, jak kilkoro nauczycieli wyprowadza Hectora. Kiedy zniknęli w lesie, usłyszała, że coś się dzieje przy drzwiach wyjściowych. Otworzyła okno i wychyliła się. Na dole nikogo nie było, za to ktoś z dużą siłą popchnął ją od tyłu. Vicky próbował złapać się parapetu, ale ten był zbyt mocno oblodzony. Po chwili spadła na ziemię. Nie przeżył upadku.

***

Głosowanie:

1. Maria -> Hector
2. Marcos -> Hector
3. Victoria -> Hector
4. Sandra -> Victoria
5. Rebeca -> Hector
6.
7.
8. Elsa -> Hector
9.
10. Ivan -> Jacques
11.
12.
13.
14. Hector -> Victoria
15. Martin -> Jacques
16. Amaia -> Hector
17. Lucas -> Hector
18. Saul -> Hector
19. Lucia -> Hector
20. Nora -> Sandra
21. Paula -> Hector
22. Jacques -> Hector

Liczba głosów


Hector: 11
Jacques: 2
Victoria: 2
Sandra: 1

Z gry odpadają:
Po głosowaniu mieszkańców - Hector (członek mafii)
Za sprawą mafii- Victoria.

BarthezzLodz, Nata_PL jak zwykle proszę o niewypowiadanie się w tym temacie do zakończenia rozgrywki.

Aktualna lista postaci:

1. Maria
2. Marcos
3.
4. Sandra
5. Rebeca
6.
7.
8. Elsa
9.
10. Ivan
11.
12.
13.
14.
15. Martin
16. Amaia
17. Lucas
18. Saul
19. Lucia
20. Nora
21. Paula
22. Jacques

Offline

 

#459 2011-01-02 20:48:38

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

no wreście ;D


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#460 2011-01-02 20:48:58

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Maria stala z Lucia i Rebeca i patrzaly jak wyprowadzaja Hectora. wszystkie mialy smutne miny..nagle cos zlecialo z góry i spadło kilka metrow od nich.Podbiegly zobaczyc co to..Okazalo sie ze to Victoria! Nie zyje..
- Wspolnicy Hectora nie proznuja...Byla za blisko prawdy! Biedna dziewczyna!!!!


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#461 2011-01-02 20:53:22

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Larita napisał:

Maria stała z Lucia i Rebeca i patrzały jak wyprowadzają Hectora. wszystkie miały smutne miny..nagle coś zleciało z góry i spadło kilka metrów od nich.Podbiegły zobaczyć co to..Okazało się ze to Victoria! Nie żyje..

- Wspólnicy Hectora nie próżnują...Była za blisko prawdy! Biedna dziewczyna!!!!


Musimy zawiadomić policję że następna osoba nie żyje drogi są już przejezdne inaczej Saul by tu nie dotarł i nie został nowym nauczycielem.
-Musimy też zagonić dzieciaki do łożek, Nie uważasz Mario że powinnaś iść do Ivana? - stwierdziła Rebeca - Zginęła następna jego przyjaciółka!.

Ostatnio edytowany przez daglas89 (2011-01-02 20:55:51)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#462 2011-01-02 20:57:03

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.


Lucia podbiegla jeszcze do Vicky ale niestety nic juz nie dalo sie zrobic, nie zyla.
Po tym wszystkim nie wiedziala co ma ze soba zrobic, nie wierzyla ze to jej kochany Hector, a jednak. Byla zdruzgotana. Jednak Hector tuz przed wyjsciem z policja poprosil Lucie o zaopiekowanie sie Sandra
-Lucia prosze jej nigdy nie chcialem zrobic krzywdy nie mojej siostrze tobie zreszta tez wiesz ze cie kocham
-I ja mam w to uwierzyc? Moze i na siostrze ci zalezy ale te biedne uczennice. Hector jak mogles?
Po czym policja zabrala Hectora a Lucia wrocila do Internatu
l

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-01-02 21:00:04)

Offline

 

#463 2011-01-02 20:58:47

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.


Masz racje..jak on przezyje to z Marcosem! Pojde do nich i powiem im o Vicky..
Maria udala sie do pokoju chlopcow.
-Mozna?
-Jasne Maria wchodz - powiedzial usmiechniety Marcos- wreszcie dorwalismy morderce! jest mi przykro ze to moj wujek, ale skoro stal sie morderca przestal nalezec do rodziny!
-Taak! znajdziemy jeszcze reszte i pomscimy dziewczyny!! - krzyknal Ivan
- Chlopcy musze wam cos powiedziec..chodzcie,usiadzcie przy mnie - powiedziala smutno Maria, gdy chlopcy usiedli przy niej wziela ich za rece.- musicie byc dzielni..Victoria wypadla przez okno.. przynajmniej na to wyglada ze wypadla, ale po ostatnic morderstwach sadze ze ktos ja wychnął!
-NIEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - ich krzyk dalo sie slyszec w calym internacie....

Ostatnio edytowany przez Larita (2011-01-02 21:01:40)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#464 2011-01-02 21:00:22

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Marcos był bezsilny. Niby jeden z morderców został schwytany, ale za to znowu zginęła jego przyjaciółka.
Sandra widząc w jakim stanie jest jej syn przytuliła go.
- Mamo, obiecałaś, że to wszystko się skończy. OBIECAŁAŚ ! - płakał Marcos.
- To już koniec synku, już koniec. - odpowiedziała.
- Ale jakim kosztem, jakim kosztem.......

Dobiegła do nich Paula.
- Marcos, nie płacz. Sam mówiłeś, że jak ktoś umiera to jest mu dobrze tam u góry. - pocieszała go Paula.
- Tak, mówiłem, ale osoba, która odchodzi zostawia też bliskich, tu, na dole. - odpowiedział Marcos.
Marcos przytulił Paulę, później Sandrę.

Schodami szli zapłakani Ivan i Amaia, którzy zabrali Marcosa do swojego pokoju.
Tam w ciszy przeżywali stratę przyjaciółki.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#465 2011-01-02 21:38:50

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Sandra rozumiała syna i nie gniewała się na niego. Ona tez była tym wszystkim załamana. Została teraz zupełnie sama. Brat, którego kochała  i ufała mu do końca okazał się bezwzględnym mordercą. Mimo to, ciągle go kochała. Wmawiała sobie, ze przeszedł na stronę OTTOXu, by jej szukać. Nie było jej łatwo, ale postanowiła wziąć się w garść, by chronić siebie i swoje dzieci. Może kiedyś odwiedzi Hectora w więzieniu, by się dowiedzieć, dlaczego zrobił to wszystko. Ale jeszcze nie teraz.. Westchnęła i rozejrzała się po pustym pokoju. Spojrzała na stojący w kącie fotel, na którym Jeszce dziś rano siedział Hector.
-Dlaczego mi to zrobiłeś? Dlaczego? -Zapłakała.
Nie, nie może się załamywać w tym momencie. Jej syn i wszyscy w tym budynku liczą, że to piekło się w końcu skończy. Nie może się teraz poddać.
Lucia mówiła jej, ze musi odpoczywać, ale w tym momencie nie liczyła się z tym. Podeszła do biurka Hectora i zaczęła szukać jakiejś kartki. Gdy wyjmowała zeszyt wyleciała jakaś koperta, na której było napisane charakterem pisma Hectora „Sandra Pazos”, ale nie chciała sobie teraz zawracać nią głowy. Usiadła przy biurku i zaczęła spisywać wszystkie osoby, które są w internacie i ich możliwe powiązania z OTTOXem. Niewiele mogła napisać, gdyż nie przebywała tu od dawna.
Jej uwagę zwróciły postacie Marii, Noireta i Saula. Lucia? Nie, niemożliwe. Przecież tak jej pomagała i troszczyła się o jej zdrowie.
-Hector też się o ciebie troszczył. -Podpowiadała jej intuicja.
Nagle ktoś zapukał do drzwi. Sandra szybko schowała kartkę.
-Kto tam? -Zapytała.
-To ja, Lucia, mogę wejść?
-Proszę.
Kobieta weszła do pokoju i spojrzała na Sandrę.
-Jak to wszystko znosisz? -Zapytała.
Sandra wzruszyła ramionami.
-A jak mam to znosić? Przeżyłam już jedno piekło. Nagle się okazuje, ze mój brat jest mordercą i współpracował z tymi, co... Co zrobili mi to wszystko! Jest taki sam jak oni.  Mam ochotę ich dorwać, nawet jeśli miała by to być ostatnia rzecz, która zrobię.
-Nie mów tak. Wiesz co mi powiedział Hector jak go zabierali? On cię naprawdę kochał i nigdy by cię nie skrzywdził. Po prostu... Musiał wybrać złą drogę. Ale nie myśl o tym, powinnaś odpoczywać.
-Lucia, nie mogę. Muszę wziąć się do roboty. Troje przyjaciół mojego syna nie żyje. A co by było, gdyby to kiedyś jego lub Pauli ciało znaleźli? Muszę dać z siebie wszystko.
-Rozumiem cię, ale jesteś bardzo osłabiona i pod wpływem nieprawdę silnych emocji. Odpocznij, a jutro się wszystkim razem zajmiemy.
Sandra spojrzała na nią.
-Czy ja mogę ci zaufać? Hectorowi też bezgranicznie ufałam.
-Sandra. Wiem co czujesz. Też jestem sierotą. Na mnie tez być może eksperymentowali. Musimy się trzymać razem.
Sandra pomyślała przez chwilę.
-Dobrze, powiedziała. Ufam ci. Zrobiłam listę ludzi, którzy mogą mieć powiązanie z tym, co się dzieje w Internacie.
-A ja mam pewne informacje na laptopie. Poczekaj, zaraz po niego skocze i popracujemy razem. -To powiedziawszy Lucia wyszła.

Ostatnio edytowany przez Julia25 (2011-01-02 21:39:19)


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.internat.pun.pl pralnia ursynów Ciechocinek spa weekend